نماینده مردم زنجان:

جلسه تعدادی از نمایندگان با لاریجانی درباره «موسسات مالی»

جلسه تعدادی از نمایندگان با لاریجانی درباره «موسسات مالی»
به گزارش سراج24، علی وقفچی نماینده مردم زنجان با اشاره به جزئیات آخرین جلسه جمعی از نمایندگان با ریاست مجلس درباره پیگیری مشکلات سپرده‌گذاران مؤسسات مالی و اعتباری گفت: طبق آخرین جلسه، بنده به همراه آقایان پژمان‌فر و حجت‌الاسلام ذوالنور و خانم چنارانی خدمت آقای لاریجانی رسیدیم و در این جلسه رئیس مجلس درباره پیگیری مشکلات سپرده‌گذاران در مؤسسات مالی و اعتباری گفتند که بهتر است این موضوع با تعامل با دستگاه‌های ذیربط حل و فصل شود.
وی افزود: همچنین آقای لاریجانی اذعان داشتند که شاید با ارسال گزارش مؤسسه کاسپین طبق ماده 236 به قوه قضائیه نتوانیم در روند کار کمکی داشته باشیم.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در ادامه تأکید کرد: با این حال بنده معتقدم که بانک مرکزی در حال حاضر عزمی برای حل مشکلات مردم ندارد و روزبه‌روز وضعیت مؤسسات مالی بدتر می‌شود. این در حالی است که برخی دوستان می‌آیند و می‌گویند که ما سپرده سپرده‌گذاران در مؤسسات مالی را تعیین تکلیف کرده‌ایم و اما کسی نیست که از آنها بپرسد مگر تعیین تکلیف یک طرفه عملیاتی می‌شود؟
وقفچی تصریح کرد: معتقدم اگر بانک مرکزی تاکنون مشکلات سپرده‌گذاران در مؤسسات مالی و اعتباری را حل و فصل کرده پس در حال حاضر مردم چرا در خیابان‌ها تجمع می‌کنند که این خود جای سؤال دارد.
این نماینده مجلس با اشاره به ادامه جلسات هیئت رئیسه مجلس با مسئولین بانک مرکزی درباره حل مشکلات سپرده‌گذاران گفت: حتماً‌پس از تعطیلات مجلس پیگیر جلسات متعدد هیئت رئیسه ملجس با رئیس کل بانک مرکزی درباره حل مشکلات سپرده‌گذاران خواهیم بود. همچنین رئیس مجلس هم معتقدبه ادامه جلسات است و خواستار این بود تا این موضوع با تعامل حل و فصل شود.
منبع:میزان

اخبار مرتبط

هزینه آب، برق، گاز و تلفن منازل زیر 80 متر باید رایگان شود

حضرتی از امنیت ملی تا ریاست بر کمیسیون اقتصادی

۱۲هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی با بررسی تراکنش‌های بانکی

0 نظر

ارسال نظر

capcha