بعد از شنیدن شایعات

واکنش دژاگه به خبر پیشنهاد پرسپولیس

واکنش دژاگه به خبر پیشنهاد پرسپولیس
به گزارش سراج24، اشکان دژاگه در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: فکر می‌کنم کسی فکر نمی‌کرد تیم سوریه این قدرت را داشته باشد. این تیم اکنون در گروه ما سوم است. تیم سوریه در بازی‌های قبلی عملکرد خوبی داشته و قطر را 3 بر یک شکست داده است. سوری‌ها حتی در بازی رفت مقابل ما در مالزی خیلی خوب بازی کردند و قدرتمند بودند. آنها یک تساوی هم گرفتند و اکنون ما سعی خواهیم کرد نتیجه خوبی بگیریم.
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال کره جنوبی حاشیه‌هایی ایجاد کرده‌اند مبنی بر اینکه ایران با سوریه تبانی خواهد کرد، گفت: ما فقط به خودمان فکر می‌کنیم و سعی خواهیم کرد بازی‌ها را خوب انجام دهیم. بازی مقابل کره جنوبی هم خیلی سخت بود و می‌دانستیم بازی سختی مقابل کره داریم. حتی کسب نتیجه تساوی با 10 بازیکن در خانه کره کار آسانی نیست. باید به بازیکنان تیم ملی تبریک بگویم که یک بازی عالی انجام دادند.
دژاگه در خصوص عدم پرداخت پاداش‌های ملی‌پوشان فوتبال ایران، گفت: ما صحبت‌های‌مان را در این خصوص انجام دادیم. بازهم نشان خواهیم داد برای کشورمان و هواداران 90 دقیقه در زمین می‌جنگیم. این کار و افتخار ماست که برای کشور ایران بازی می‌کنیم و این را در زمین نشان خواهیم داد.
وی در واکنش به این مسئله که جشن صعود تیم ملی پس از بازی با سوریه برگزار خواهد شد و چه صحبتی با هواداران دارد، گفت: ما خیلی خوشحال می‌شویم اگر هواداران به ورزشگاه بیایند. یک بار دیگر می‌گویم ما بدون آنها به اینجا نمی‌رسیدیم و اکنون هم کمک آنها را می‌خواهیم. ان‌شاءالله برای بازی با سوریه هم به ورزشگاه بیایند و بتوانیم دوباره آنها را خوشحال کنیم.
هافبک فصل گذشته تیم وولفسبورگ درباره اینکه شرایط باشگاهی او به چه شکل است و در نهایت به چه تیمی می‌رود، گفت: وضعیت من هنوز صددرصد مشخص نیست. سعی می‌کنم اکنون روی بازی با سوریه که مهم است، تمرکز کنم. بعد از این بازی سعی خواهم کرد تیمم را انتخاب کنم.
دژاگه درباره اینکه آیا از پرسپولیس هم پیشنهادی دارد یا نه، اظهار داشت: باید با مدیربرنامه‌هایم صحبت کنم. اکنون چیزی مشخص نیست و بازی با سوریه اهمیت زیادی دارد. یک بار دیگر می‌گویم امیدوارم هواداران به ورزشگاه بیایند تا یک بازی خوب ببینند.
وی در پاسخ به این پرسش که ملی‌پوشان برای جام جهانی چه هدفی دارند و چه کار خواهند کرد تا به این هدف برسند، گفت: یک سال تا جام جهانی مانده و تا آن زمان خیلی وقت داریم. ما اکنون بازی دوستانه خوب می‌خواهیم. متأسفانه دور قبلی هم مشکل ما همین بود. تیم‌های دیگر در دور قبلی بازی‌های دوستانه خوب داشتند و اگر ما هم بتوانیم خوب تدارک ببینیم، می‌دانیم که شرایط به چه شکل خواهد بود و این می‌توان به آمادگی ما در جام جهانی کمک کند.
منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha