در آستانه سال تحصیلی؛

دو خط ویژه در مراکز معاینه فنی به سرویس مدارس اختصاص داده شد

دو خط ویژه در مراکز معاینه فنی به سرویس مدارس اختصاص داده شد
به گزارش سراج24، سید نواب حسینی منش با اشاره به اهمیت انجام معاینه فنی این خودروها و الزام داشتن معاینه فنی برای اخذ مجوز سرویس مدارس گفت:این خودروها به صورت ویژه و با حساسیت بیشتری در مراکز از لحاظ ایمنی مورد کنترل و ارزیابی قرار می گیرد و از مدارس و بالاخص اولیای دانش آموزان تقاضا می شود جهت حفظ سلامت فرزندان  خود حتما از سرویس مدارس دارای گواهی معاینه فنی استفاده کرده و به شدت در این خصوص حساسیت های لازم را لحاظ کنند، بدون تردید اخذ معاینه فنی این خودروها به منزله داشتن حداقل ایمنی های مورد نیاز تردد است.
مدیرعامل ستاد معاینه فنی در خصوص راه اندازی سامانه پاسخگو ۴۱۷۸۷ گفت: بنابر نیاز سنجی انجام شده و درخواست شهروندان این مجموعه جهت پاسخگویی بهتر به شهروندان و ارتقاء کیفی سطح ارائه خدمات در راستای مشتری مداری نسبت به راه اندازی این سامانه پاسخگو اقدام کرده است . در مراکز معاینه فنی با شلوغی مراکز به دلیل مشغله های اجرائی کار در بعضی موارد پاسخگویی مناسبی به تمامی تماس ها امکان پذیر نیست به همین واسطه این سامانه راه اندازی و شهروندان می توانند علاوه بر تماس با مراکز از این سامانه پاسخگو نیز جهت دریافت پاسخ سوالات خود استفاده کنند.
وی در خصوص وضعیت مراجعات به مراکز افزود: در حال حاضر به مراکز معاینه فنی ۱۳ گانه شهر تهران روزانه در حدود ۴هزار دستگاه خودرو مراجعه می کند که با توجه به افزایش ساعات کاری بعضی از مراکز و باز بودن آنها در ایام تعطیل توزیع مراجعات بسیار مناسب و این مراجعین به طور متوسط در کمتراز ۴۰ دقیقه می توانند نسبت به اخذ معاینه فنی خودروی خود اقدام کنند . 
وی همچنین به شهروندان توصیه کرد قبل از مراجعه به مراکز جهت مدیریت زمان عدد ۱ را به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۱۲ ارسال و از آخرین وضعیت مدت انتظار و طول صف مطلع شوند و خلوت ترین مرکز را برای انجام معاینه فنی خودرو خود انتخاب کنند.
حسینی منش در ارتباط با افزایش مراجعات در پایان شهریور ماه گفت: با توجه  به افزایش حجم سفر در شهریور ماه به تبع مراجعات مراکز روند صعودی خواهد داشت در این ارتباط نیز تمهیدات لازم جهت مدیریت طول صف در مراکز انجام شده و در صورت نیاز ساعت کاری مراکز افزایش خواهد یافت و جای هیچگونه نگرانی برای شهروندان در خصوص معطلی زیاد در صف های معاینه فنی وجود نخوهد داشت.
منبع:مهر

اخبار مرتبط

خودروهای فاقد معاینه‌ فنی توسط دوربین‌های برون‌شهری جریمه می‌شوند

نخستین نشست دورهمی مدارس پیشرو

تبلور «شور حسینی و مهر دانش آموزی» در آستانه شروع مدارس بوشهر

0 نظر

ارسال نظر

capcha