کرمانی مقدم:

9 نفره هم می شدیم از کره شکست نمی خوردیم

9 نفره هم می شدیم از کره شکست نمی خوردیم
به گزارش سراج24، مرتضی کرمانی مقدم در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: من فکر می‌کنم بچه‌ها بازی قابل قبولی را به اجرا گذاشتند. با اینکه ۱۰ نفره شدیم ولی توانستیم بازی زیبایی را مقابل کره انجام دهیم. کی‌روش هم تعویض‌های به جایی انجام داد و توانستیم این بازی را با نتیجه تساوی که معنی برد را برای ما داشت به اتمام برسانیم.
وی ادامه داد: بازی خوبی بود ولی اینکه نباختیم خیلی برای ما خوشایند بود و اینکه تیم ملی توانسته روند گل نخوردن خود را ادامه دهد خیلی خوب بود.
پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره اخراج سعید عزت‌اللهی گفت: او جوان است و شیطنت کرد ولی نباید این کار را در بازی مهمی مثل انتخابی جام جهانی انجام دهد. با اخراج عزت‌اللهی ۱۰ نفره شدیم ولی اگر 9 نفره هم می‌شدیم شکست نمی‌خوردیم و می‌توانستیم کره‌جنوبی را از پیش رو برداریم و یا با نتیجه مساوی از زمین بیرون بیاییم.
کرمانی‌مقدم در مورد تاکتیک دفاعی کی‌روش و عملکرد ضعیف او در فاز حمله گفت: ما با تیم‌های بزرگ بازی داریم و معتقدم اگر کی‌روش در فاز دفاعی خود را تقویت می‌کند کار درستی انجام می‌دهد. البته در بازی مقابل کره قبل از اینکه 10 نفر شویم حمله‌های زیادی را انجام دادیم.
وی در پایان در خصوص وضعیت تیم ملی ایران بعد از جدایی کی‌روش گفت: اگر مربی‌های ایرانی در کنار تیم ملی بودند می‌توانستند از دانسته‌های کی‌روش استفاده کنند و بعد از او  در اختیار فوتبال ایران بگذارند ولی مربیان ایرانی برکنار شدند. به نظر من از الان باید تفکرات و اندیشه‌های کی‌روش را در تیم‌های پایه و امید لحاظ کنند تا حداقل بازیکنان جوان ما حرفه‌ای رشد کنند.
منبع:میزان

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

ایران ۳ - لهستان ۲

0 نظر

ارسال نظر

capcha