بعد از شکست دیروز آبی پوشان

واکنش دین محمدی به شایعه استعفای منصوریان

 واکنش دین محمدی به شایعه استعفای منصوریان


به گزارش سراج24، سیروس دین محمدی درباره دیدار استقلال و پدیده که با شکست دو بر صفر آبی پوشان همراه بود اظهار داشت: به هر حال استقلال امروز این بازی را واگذار کرد و موضوعی که پس از این شکست مطرح شد بحث استعفای منصوریان بود. به اعتقاد من منصوریان باید این را در خودش ببیند که اگر می‌تواند این فشار‌ها را تحمل کند یکی دو بازی دیگر در این تیم بماند تا ببینند چه چیزی پیش خواهد آمد اگر این توانایی این را ندارد برود.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد دلایل ناکامی‌های استقلال اضافه کرد: به هر حال بازیکنان جدید زیادی به تیم اضافه شدند که به اعتقاد من هنوز حضور در استقلال را درک نکرده است بازیکنی مانند بیت‌سعید هنگامی که در زمین حضور دارد کاملا مشخص است که استرس دارد و تمرکز بالا را ندارد. این بازیکن مانند زمان حضورش در استقلال خوزستان نیست.

دین محمدی خاطرنشان کرد: استقلال در گذشته مسیر خوبی را طی می‌کرد و جوانگرایی منصوریان جواب داده بود، اما من نمی‌دانم که چه اجباری بود که چنین هزینه‌هایی صورت بگیرد. به اعتقاد من باید تنها ۳ یا ۴ بازیکن جایگزین آنهایی که رفته بودن می‌شدند و به اضافه آنها تنها یک شجاعیان اگر اضافه می‌شود بهتر بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد:استقلال خرید‌های زیادی کرد که به اعتقاد من چندان لازم نبود. در حال حاضر چهار پشت فوروارد در تیم منصوریان حضور دارند در صورتی که می‌توانست به جای آنها یک مکمل برای ووریا غفوری در جناح راست جذب کند.

منبع:میزان

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

0 نظر

ارسال نظر

capcha