در آستانه بازی با الاهلی

نقش دوستاره در پیروزی های سرخ پوشان در لیگ قهرمانان

نقش دوستاره در پیروزی های سرخ پوشان در لیگ قهرمانان
 
به گزارش سراج24،  پرسپولیس در حالی سه شنبه در عمان میزبان الاهلی عربستان است که همه نگاهها به دو مهره کلیدی این تیم در خط حمله وحید امیری و مهدی طارمی است.
گل حیاتی پرسپولیس در بازی برابر لخویا در قطر شاید بهترین نمونه برای اثبات این ادعا باشد که اگر امیری و طارمی روی فرم ایده آلشان باشند آن وقت پرسپولیس می تواند خودش را در مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا ببیند.
در حالی که پرسپولیس در بازی برابر لخویا بشدت تحت فشار حریف قرار گرفته بود، امیری توپ را از میانه های میدان گرفت و با یک استارت فوق العاده روی خط طولی در نزدیکی های محوطه جریمه توپ را در عرض به طارمی داد، طارمی با یک ضربه توپ را از مدافع مستقیم عبور داده با یک استارت قوی به درون هجده قدم رفت، امیری خودش را به شش قدم و مقابل دروازه رساند اما پاس طارمی را مدافع لخویا تبدیل به یک گل به خودی کرد.
پرسپولیس برای موفقیت در مسابقات فشرده و نزدیک لیگ قهرمانان آسیا به تکرار چنین برنامه هایی نیاز دارد. بهترین استفاده از کمترین موقعیت و استفاده بهینه از خلاقیت درحرکات ترکیبی تیمی.
امیری و طارمی می توانند مهره های کلیدی پرسپولیس در بازی های بزرگ لقب بگیرند. بازیکنانی با کیفیت فنی و فردی بالا که می توانند ترکیب های ویرانگری از سرعت ، تکنیک، پاس و قدرت گلزنی به وجود بیاورند.
هر دو بازیکن بازیکنانی هستند که می توانند تا نیمه های زمین خودی عقب آمده توپ بگیرند و با استارت های ویرانگر و سریع به دروازه حریف حمله کنند.
سرعت، فداکاری و قدرت بازیسازی و اجرای برنامه های تاکتیکی از سوی امیری وقتی با سرعت ، تکنیک و قدرت گلزنی طارمی تلفیق می شود آن وقت ترکیبی کشنده و ویرانگر را برای حریفان به وجود می آورد.
زوج امیری و طارمی می تواند کلید پیروزی پرسپولیس در بازی های نزدیک و سنگین باشد. زوجی که با حضور در بازیهای تیم ملی و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا امروز ترکیبی باتجربه را ساخته است که می توانند در بازیهای بزرگ نقش ایفا کنند.
طارمی و امیری را می توان بازیکنان بازی های بزرگ دانست. زوجی که می تواند رسیدن به فینال آسیا را محقق کنند.
منبع:ورزش3

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha