بازیگر "سد معبر":

بایدسیمرغ جشنواره را بدست می‌آوردم

 بایدسیمرغ جشنواره را بدست می‌آوردم
 
به گزارش سراج24، نادر فلاح بازیگر سینما٬ تئاتر و تلویزیون که با بازی در فیلم سینمایی "سد معبر" طی سال گذشته نظر همه را به خود جلب کرده بود درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول تمرین نمایشی به نام "غسالخانه" هستم که از دوازدهم شهریور ماه در تالار حافظ تهران روی صحنه می‌رود.
وی درباره حضور دوباره خود در تلویزیون افزود: علاوه بر این تئاتر هم‌اکنون جلوی دوربین سریال "هاتف" به کارگردانی بهرنگ توفیقی هستم و در آن به ایفای نقش می‌پردازم. این اثر سریالی مناسبتی بوده و محرم امسال از تلویزیون پخش خواهد شد.
بازیگر نمایش "دریبل" نقش خود در این سریال را اینگونه توصیف کرد: نقشم در سریال هاتف بسیار متفاوت بوده و در موقعیت‌های ویژه‌ و عجیبی قرار می‌گیرد. فیلمنامه و نقش توسط نعمت الله به خوبی نوشته شده و امیدوارم تماشاگران از دیدن نقش من غافلگیر شوند.
وی در مورد ناکامی دوباره خود در دریافت جوایز سینمایی طی سالیان گذشته تصریح کرد: بالاخره جایزه فقط به یک نفر می‌رسد و به شخصه خوشحالم که هادی حجازی‌فر جایزه جشن منتقدین را گرفت. اما برخی انتخاب‌های داوران مثل قراردادن بهرام افشاری در بخش بهترین بازیگر مکمل مرد برای فیلم کارگر ساده نیازمندیم برای من سوال برانگیز است چرا که این نقش در جشنواره فیلم فجر به عنوان نقش اول نام گرفته بود.
بازیگر فیلم بی پولی در همین راستا ادامه داد: من چند سال پیش فیلم چند متر مکعب عشق را بازی کردم و در جشنواره حتی کاندید هم نشدم، در صورتی که معتقدم باید برای آن نقش سیمرغ جشنواره را بدست می‌آوردم. امسال هم در جشنواره فجر وضع همان بود، ولی حداقل کاندید شدم.
وی با تمجید از بازی حجازی فر در فیلم ایستاده در غبار تاکید کرد: من به خود هادی حجازی‌فر هم قبلاً گفتم که بی تردید برای بازی در ایستاده در غبار باید سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد را می‌گرفت، چون تعریف متفاوتی از بازیگری را در ایران ارائه کرد. یکسری از اتفاقات در سینمای ما با تعویق رقم می‌خورد و خوشحالم جایزه‌ای که خیلی وقت پیش حق هادی بود را برای بازی خوبش در ماجرای نیمروز گرفت.
نادر فلاح
بازیگر چند متر مکعب عشق در خصوص حضور خود در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر افزود: اسفند ماه سال گذشته در فیلمی به نام "همچنان که می‌مردم" به کارگردانی مصطفی سیاری به ایفای نقش پرداخته ام و به امید خدا با این اثر جشنواره فیلم فجر خواهم آمد. این کارگردان کار اولی بوده اما از توانایی بالایی برخوردار است و من در این فیلم نقش اصلی را ایفا کرده ام. امیدوارم بالاخره بازی من در سینما برای این فیلم دیده شود.
فلاح با اشاره به بی انگیزه شدنش برای دریافت جوایز سینمایی خاطرنشان کرد: امید همیشه هست، اما این روند دیده نشدن و بی اعتنایی داوران کمی مرا بی انگیزه کرده است. این اتفاقات باعث شده دیگر به خودم دلخوشی الکی ندهم. از این به بعد در فیلم بازی می‌کنم، اگر جایزه گرفتم چه بهتر و اگر مثل همه این سال‌ها نگرفتم دیگر برایم اهمیتی ندارد.
منبع:میزان

اخبار مرتبط

خداحافظی محمد حمزه‌زاده؛ معاون سینمایی جدید «حوزه هنری» منصوب شد

کامبیز دیرباز در نقش «شهید عبد الرسول زرین»

جشنواره فیلم مقاومت تنها میدان برای دیده‌شدن سینمای دفاع‌مقدس است

0 نظر

ارسال نظر

capcha