واکنش پوتین به حمله تروریستی اسپانیا

 واکنش پوتین به حمله تروریستی اسپانیا

به گزارش سراج24 رئیس‌جمهور روسیه با ارسال تلگراف تسلیتی خطاب به پادشاه اسپانیا، حمله تروریستی اخیر این کشور را به شدت محکوم کرد.
 
به گزارش روسیاالیوم، ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه با ارسال تلگرافی، جان باختن شماری از شهروندان اسپانیایی در حمله تروریستی اخیر را به پادشاه این کشور تسلیت گفت.
 
در این تلگراف آمده است: ما این جنایت وحشیانه علیه غیرنظامیان را به شدت محکوم می‌کنیم و این حادثه بار دیگر ضرورت به کار بستن تلاش‌های واقعی مشترک از سوی جامعه جهانی برای مبارزه با تروریسم را تاکید می‌کند.
 
رئیس‌جمهور روسیه همچنین ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان این حمله تروریستی، برای مجروحان شفای فوری، آرزو کرد.
 
پیش از این وزارت خارجه روسیه نیز با صدور بیانیه‌ای حمله تروریستی در بارسلون اسپانیا را  که منجر به کشته شدن 13 نفر و زخمی شدن ده‌ها تن شد به شدت محکوم کرده بود.
 
در بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است: ما عملیات تروریستی در بارسلون را به شدت محکوم می‌کنیم. ما مطمئنیم که این اقدام تروریستی هیچ توجیهی ندارد و به ملت اسپانیا تسلیت می‌گوییم.
 
شب گذشته یک خودروی ون به جمعیت حاضر در میدانی در بارسلون اسپانیا برخورد کرد و در پی این اقدام تروریستی که داعش آن را بر عهده گرفت، 13 تن کشته و بیش از 50 نفر نیز زخمی شدند.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

شروط پوتین برای حمله «اتمی» به آمریکا

پوتین از ترامپ و سیا تشکر کرد

تلگراف: وهابیت منبع اصلی تروریسم بین المللی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha