سامانه ثبت نام اربعین چه زمانی بازگشایی می‌شود؟

 سامانه ثبت نام اربعین چه زمانی بازگشایی می‌شود؟

به گزار سراج24، معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام گفت: سامانه ثبت نام افرادی که می خواهند در ایام اربعین حسینی به عراق عزیمت کنند از ۱۱ شهریور بازگشایی می شود.
 
حسین کلانتری اظهار داشت: عزیمت به مراسم اربعین حسینی امسال تنها از طریق مرزهای تعیین شده و با در اختیار داشتن روادید امکان پذیر است و مسئولان ایران و عراق به هیچ وجه اجازه تردد افراد بدون مدرک را نخواهند داد.
 
وی ادامه داد: ۱۲ دفتر برای صدور ویزای اربعین که امسال با رایزنی های صورت گرفته اعتبار سه ماهه دارند و زائران می توانند یک ماه در کشور عراق حضور داشته باشند تعیین شده که شهر ایلام نیز یکی از این دفترهاست.
 
معاون استاندار ایلام تاکید کرد: پیش بینی می شود حدود ۱۰ هزار ویزا در شهر ایلام برای زائران اربعین حسینی صادر شود.
 
کلانتری گفت: امسال با امادگی بیشتری به نسبت سال گذشته به استقبال زائران خواهیم رفت و کمترین نگرانی در این زمینه وجود دارد.
 
پیش بینی های لازم برای تامین اتوبوس زائران
 
معاون اقتصادی استاندار نیز گفت: یکی از مهم ترین نیازها در ایام اربعین تامین اتوبوس برای انتقال زائران است و از هم اکنون پیش بینی های لازم صورت گرفته است.
 
حشمت الله عسگری اظهار کرد: در زمینه اسکان و تغذیه نیز هماهنگی های لازم انجام گرفته و امسال امیدواریم بتوانیم رضایت بیشتری از سوی زائران اباعبدالله الحسین (ع) کسب کنیم

منبع:مهر

اخبار مرتبط

اربعین غریبانه در استان سمنان

اجتماع عزاداران اربعین در پیاده‌راه بوعلی همدان برگزار می شود

ترمیم دندان ۲ هزار نیازمند/ دندان‌پزشکانی که همت جهادی دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha