دختر جوان، ناخواسته ناجی مرد بی‌خانمان شد +تصاویر

به گزارش سراج24: هر چه بر ثروت ثروتمندان و فقر مستمندان اضافه می شود بر تعداد بی خانمان‌ها و کسانی که مجبورند زندگی خود را در خیابان ها بگذرانند نیز افزوده می شود. این افراد که از طرف مردم طرد شده و نادیده گرفته می شوند در اثر نداشتن پول، غذا و پناهگاه برخی اوقات در خیابان جان می سپارند. اما گاهی یک توجه کوچک، می تواند جان چنین افرادی را نجات دهد. اتفاقی که به تازگی " کیسی فیسچر "، دختر جوان اهل " کنتیکت " آمریکا ناخواسته و بطور تصادفی تجربه کرد.

وی بعد از پایان کلاسش در حالی که از دانشگاه به منزل بازمی گشت در گوشه خیابان مرد بی خانمانی توجه اش را جلب کرد. وی به سمت این مرد رفت و شروع به صحبت با وی نمود. مرد بی خانمان که احساس راحتی می کرد داستان بیچارگی اش را برای " کیسی " شرح داد و به وی گفت که چگونه هر روز برای زنده ماندنش تلاش می کند. سپس کیسی برای این مرد یک نان و یک فنجان قهوه خریداری کرد و در حالی که کیسی قصد داشت از این مرد خداحافظی کند، وی تکه کاغذی به او داد.
 

این مرد در این تکه کاغذ نوشته بود : "من امروز می خواستم به زندگی ام پایان دهم اما تو باعث شدی تا از انجام این کار منصرف شوم. از تو شخص بزرگوار سپاسگزارم."

کیسی با انتشار تصاویر و همچنین شرح داستان در صفحه فیسبوک خود نوشت : "بسیاری از افراد بی خانمان به کمک مالی ما نیازی ندارند. گاهی آنها نیاز دارند تا دردهایشان را با کسی در میان بگذارند و خالی شوند".

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

اعتراف وزیر اصلاحات به تندروی‌های مجلس ششم

تصاویر صدا و سیما ساختگی نیست + عکس

مرگ مشکوک یک دختر 16 ساله در پل مدیریت +عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha