بعد از درگیری شدید با امیرحسین صادقی

توضیحات حاتمی درباره درگیری با امیر حسین صادقی

 توضیحات حاتمی درباره درگیری با امیر حسین صادقی

به گزارش سراج24، فرزاد حاتمی مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بعد از شکست مقابل تیم استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی، بازی خوبی بود. به نظرم می‌توانستیم دقایق ابتدایی نیمه اول به گل برسیم که متأسفانه از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم. امیدوارم شرایطمان نسبت به بازی‌های قبل بهتر باشد و بتوانیم امتیاز کسب کرده تا دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

وی در خصوص درگیری شدید با امیرحسین صادقی افزود: مشکل من با امیرحسین مربوط به گذشته است، در بازی با پیکان متأسفانه امیرحسین با من بد صحبت کرد، حتی به او گفتم با من بد صحبت نکن تا اینکه روز گذشته در هتل همدیگر را دیدیم، برخورد کوچکی داشتیم که منجر به این اتفاق شد. من با قاشق در حال سوپ خوردن بودم و خبری از چاقو نبود، امیرحسین به چاقو نمی‌خورد که برایش چاقو بکشم، شما خبرنگاران خیلی پیازداغش را زیاد کردید، حتی یک نمکدان هم نشکست.

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در ادامه اظهار داشت: به طور نمادین نمی‌شود  گفت آشتی کردیم، من اگر مشکلی با کسی داشته باشم، خیلی رک رو در رو با او حرف می‌زنم، حتی بعد از اینکه با هم آشتی کردیم، به او گفتم با من خیلی بد صحبت کردی و من از دستت ناراحت هستم. به هر حال ما بازیکنان تیم ملی بودیم، به خاطر این اتفاق ناراحت هستم، به هر حال از نظر من چنین برخوردی دور از شأن و شخصیت‌ بازیکن ملی‌پوش است، ولی چه می‌شود کرد، اتفاق افتاد.

حاتمی در پایان ادامه داد: مشکل من با امیرحسین خیلی فرق می‌کند و من نمی‌دانم! موضوع ما ربطی به رحمتی و حنیف ندارد و اگرهم امیرحسین و صادقی و رحمتی مشکلی دارند به من ربطی ندارد. من به خواسته بزرگترهای تیم احترام گذاشتم و برای آشتی رفتیم. آدم با دوست قهر می‌کند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha