جزئیات نشست فراکسیون امید مجلس با وزیر دفاع

جزئیات نشست فراکسیون امید مجلس با وزیر دفاع

به گزارش سراج24 ، علی اکبری عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی  در تشریح جلسه صبح امروز (سه‌شنبه 25 تیر) فراکسیون متبوعش، گفت: جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون امید با حضور سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و طلایی‌نیک معاون پارلمانی وی برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه وزیر دفاع گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوعش به اعضای فراکسیون ارائه داد، افزود: وزیر گزارشی از روند روبه پیشرفت توان دفاعی نیروهای مسلح به اعضای فراکسیون ارائه داد همچنین موضوع امکانات وزارت دفاع و تاکید رئیس جمهور نسبت به افزایش توانمندی نیروهای مسلح از جمله موضوعاتی بود که سردار دهقان در مورد آنها مباحثی را مطرح کردند.
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه در این جلسه در مورد بودجه وزارت دفاع بحث و تبادل نظر شد، ادامه داد: همچنین در این جلسه سردار دهقان در مورد اقداماتی که برای ایجاد موازنه بین حقوق بازنشستگان ارتش و سپاه پاسداران انجام می‌شود توضیحاتی را ارائه دادند.
اکبری با تاکید بر اینکه این جلسه در راستای جلسات پیشین فراکسیون متبوعش با وزرای دولت صورت گرفته، گفت: در این جلسه نمایندگان نیز سوالات و نقطه نظرات خود را عنوان کردند که اقدامات  و حجم خریدهای تسلیحاتی عربستان از جمله محورهای مباحثی بود که اعضای فراکسیون مطرح کردند.
منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

کمتر از 30 درصد از موانع تولید در کشور برطرف شده است/ خلاء قانونی در حوزه تولید وجود ندارد

فیلم| ملاقات نماینده مجلس سنا آمریکا با بشار اسد

موشن گرافیک | دست تقدیر؛ مجلس اول

0 نظر

ارسال نظر

capcha