احتمال تاسیس حزب «اصولگرایان معتدل» از سوی ناطق نوری

 احتمال تاسیس حزب «اصولگرایان معتدل» از سوی ناطق نوری

به گزارش سراج24، ناطق نوری به دنبال راه اندازی یک حزب سیاسی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «پارس»، علی اکبر ناطق نوری که به دلیل تبلیغ به نفع یک نامزد انتخاباتی از سمت خود خارج شده بود درصدد است تا مجددا در فضای سیاسی حضور جدی تری داشته باشد و بر این اساس در حال رایزنی جهت راه اندازی یک حزب سیاسی است.

وی معتقد است همراه با حسن روحانی بایستی از اصلاح طلبان عبور نمایند و این برای وجهه وی در میان علما مناسب نیست که با اصلاح طلبان یکی انگاشته شود.

در عین حال که در انتخابات 1400، اصلاح طلبان برای نامزدی، به دنبال چهره ای از درون جریان خود خواهند بود ولی همراهان ناطق نوری گزینه مورد نظر خود را دارند.

البته ناطق نوری بر این باور است که حسن خمینی نیز بیشتر تمایل دارد تا با وی همکاری نماید و از برخی تندروی های اصلاح طلبان علیه روحانی، گلایه مند است.

برخی پیشنهاد کرده اند برای اینکه ناطق نوری خود را نماد اعتدال نشان دهد و همچنین به علما، علامت دهد که همچنان اصولگراست، عنوان حزب خود را «اصولگرایان معتدل» برگزیند.

بر اساس رایزنی ناطق نوری، در صورتی که وی بر تاسیس حزب به جمع بندی برسد، احتمال می رود علی لاریجانی، مرتضی مقتدایی، مصطفی پورمحمدی، عباس آخوندی، سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی و.. در راس این حزب قرار گیرند.

 

منبع: پارس نیوز

اخبار مرتبط

خط حزب‌الله با عنوان «نور علی نور» منتشر شد

دعوت «نسل نو» از جوانان

حرف قطعی درباره تحریم/ فرصت پیشرفت در معنویت

0 نظر

ارسال نظر

capcha