ابطحی: مشکل کشور حل مسئله "کاسپینی‌ها" است نه پخش ربنای فردی معلوم الحال

ابطحی: مشکل کشور حل مسئله "کاسپینی‌ها" است نه پخش ربنای فردی معلوم الحال

به گزارش سراج24، محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یک شنبه 7 خرداد قوه مقننه در تذکری شفاهی با خطاب قراردادن مسئولان قوه قضاییه گفت: قوه قضاییه به گزارشات تخلفاتی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رسیدگی کند و اگر مسئولی اعم از فرماندار یا استانداری تخلفی مرتکب شده است با آنها برخورد و محاکمه شوند.
وی با بیان اینکه رئیس جمهور در ادبیات خود تجدید نظر کند و اظهارات هنجارشکنانه نداشته باشد ادامه داد: ملت ما با کسی عهد اخوت نبسته و اگر فردی خطوط قرمز نظام را نادیده بگیرد مردم قطعا در رأی خود تجدید نظر می‌کنند.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با خطاب دادن رئیس جمهور افزود: آقای روحانی به وعده‌هایی که در ایجاد 950 هزار شغل در سال و مبارزه با فساد در دولت دوازدهم عمل کند.
ابطحی با بیان اینکه امروز مشکل کشور ما پخش سرود ربنا از صداوسیما نیست، گفت: امروز مشکل ما عدم واریز درآمدهای پتروشیمی که به خارج صادر می‌شود است، مشکل امروز ما کاسپینی‌ها و ثامن الحججی‌ها هستند.
وی افزود: فردی معلوم الحال سال 88 خودش از صداوسیما درخواست داشته تا ربنا با صدای او پخش نشود و اگر می‌خواهد دوباره این اتفاق صورت بگیرد باید خودش اقدام کند.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

فیلم| گریه محمد کاسبی برای چشمان سردار سلیمانی

ابطحی: بازنشسته تلویزیون هستم

خدمات هلال احمر و دستگاهها در اربعین اصلا مناسب نبود

0 نظر

ارسال نظر

capcha