رونق توریسم درمانی اسراییل به لطف اعراب

رونق توریسم درمانی اسراییل به لطف اعراب

به گزارش سراج24، یک گزارش اسرائیلی نقاب از حجم عادی‌سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس پرده برداشت .

«اساف گیبور» تحلیلگر مطرح روزنامه صهیونیستی«معاریو» در گزارشی نوشت مهم‌ترین علائم عادی‌سازی روابط میان دو طرف، در گردشگری پزشکی یا توریسم درمانی کشورهای حاشیه خلیج فارس در اسرائیل تا فعالیت شرکت‌های اسرائیلی در بازارهای کشورهای عربی است.

وی در ادامه اعلام کرد ساکنان کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس به ویژه افرادی از خانواده‌های سلطنتی و ثروتمندان به قبرس می‌آیند و از آنجا عازم تل‌آویو می‌شوند؛ برخی طرف‌های اسرائیلی ویژه هستند که هماهنگی این سفرها را انجام می دهند.

در ادامه این گزارش آمده است این طرف‌های خاص، مستقیما عرب‌ها را از فرودگاه بن‌گورین به بیمارستان‌های اسرائیلی منتقل می‌کنند .

سپس به عنوان نمونه به سفر یکی از زنان خانواده سلطنتی بحرین اشاره شده که اخیرا به قبرس و از آنجا به فرودگاه «بن‌گورین» آمده و مستقیما به بیمارستان «رمبام» در حیفا منتقل شده است. این شاهزاده 50 ساله پس از انجام عملیات جراحی و بهبودی به بحرین بازگشته است.

از سوی دیگر، شرکت‌های اسرائیلی نیز در بازارهای دریایی کشورهای حاشیه خلیج فارس از طریق شرکت‌های آمریکایی فعال هستند و شرکت‌های اسرائیلی جزء لاینفک شرکت‌های آمریکایی فعال در بازارهای خلیج فارس هستند.

منبع: فارس

اخبار مرتبط

دستاورد بزرگ صهیونیست‌ها در آسمان عربستان

ذوق زدگی تل‌آویو از حمله موشکی آمریکا به سوریه

افشاگری تحلیلگر اسرائیلی درباره ترور دانشمند ایرانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha