پیام تبریک نفتی ها برای انتخابات ایران

پیام تبریک نفتی ها برای انتخابات ایران

به گزارش سراج24، دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در پیامی به بیژن زنگنه، وزیر نفت کشورمان پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت. محمد سانوسی بارکیندو، دبیرکل اوپک، انتخاب دوباره حسن روحانی را نشانی از مدیریت مطلوب و پیشرفت های دوره اول ریاست جمهوری وی عنوان کرد.
دبیرکل اوپک در نامه خود به ّیزن زنگنه آورده است: "تعهدهای بی‌دریغی که ما از هیئت اعزامی کشور محترم جمهوری اسلامی ایران و مدیریت توانمند شما در طول مذاکرات سخت و حساس پس از ارائه‌ بیانیه مشترک همکاری شاهد بوده ایم،‌ در موفقیت‌های سازمان بسیار تعیین کننده و منبعی الهام بخش برای ادامه تلاش هایمان برای ایجاد ثبات پایدار در بازارهای جهانی نفت خام و موفقیت ماندگار اعضای اوپک بوده است."
سانوسی در پیامی جداگانه به حسن روحانی پیام تبریک اعضای اوپک را اعلام کرد. دبیرکل اوپک آرزو کرده است که رئیس جمهوری جدید کشورمان در موفقیت کشور، برقراری صلح و ثبات در منطقه، و ایجاد روابط حسنه میان ملت های جهان موفق باشد.
وزیر نفت کشورمان برای شرکت در اجلاس 172 اوپک به وین سفر کرده بود. اعضای اوپک در نشست روز پنجشنبه این سازمان همسو با تصمیم اتخاذ شده در نشست 171، تصمیم گرفتند که محدودیت تولید خود را برای یک دوره 9 ماهه از یکم ژوئن سال جاری میلادی تمدید کنند.

منبع: میزان

اخبار مرتبط

اینجا خدمت به مردم، برای خداست

اقدام سحرگاه سپاه، «اقدام اولیه» است/آمریکایی‌ها را رها نمی‌کنیم

حکایت ما و آمریکایی ها ، بازدارندگی و توازن وحشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha