واعظی در جمع خبرنگاران:

فردا رقابت بین گروه‌ها تمام شده و رفاقت شروع می‌شود/ تاکنون مشکل ارتباطی در روند رأی‌گیری وجود نداشته است

فردا رقابت بین گروه‌ها تمام شده و رفاقت شروع می‌شود/ تاکنون مشکل ارتباطی در روند رأی‌گیری وجود نداشته است
به گزارش سراج24، محمود واعظی وزیر اطلاعات و ارتباطات امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که آیا تاکنون در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اختلال و مشکلی به وجود آمده یا خیر، اظهار داشت: خیر تاکنون در این زمینه هیچ مشکلی به وجود نیامده است.

وی افزود: طبیعی است که با توجه به همکاری چند ماه گذشته‌ای که بین همکاران من با همکارانم در وزارت کشور برای آماده‌سازی بستر انتخاباتی که در حوزه الکترونیک است،‌ داشتیم و همچنین کل کارهایی که در انتخابات در عرصه‌ای برمی‌گردد همکاری نزدیک داشتیم و همکارانم در شب گذشته در ستاد انتخابات کشور حضور داشتند.

وی افزود: بنابراین بنده آمدم تا بازدیدی از ستاد انتخابات کشور داشته باشم و هم خسته‌ نباشیدی به همکارانم گفته باشم.

وی در پاسخ سؤالی مبنی بر اینکه حضور و مشارکت مردم را تا این لحظه چگونه ارزیابی می‌کنید،‌ گفت: من جایی که رای دادم و هم در مسیری که می‌آمدم خوشبختانه مردم به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و به نظرم ما باید امروز این انتظار را داشته باشیم که تا آخر شب تاریخ ایران یک حماسه جدید را بیافریند.

وی ادامه داد: حضور مردم تا کنون فوق‌العاده بوده است و این در تهران نیست و از خبرهایی که از سراسر کشور دارم در روستاها، شهرها و مراکز استان‌ها مشارکت مردم بسیار بالا بوده است و معمولا در بسیاری از این انتخابات عصرها شلوغ می‌شود ولی ما دیدیم که قبل از ساعت 8 صبح امروز صف‌ها تشکیل شده لذا به نظر من این بار مشارکت بسیار بالایی خواهیم داشت.

واعظی بر همین اساس گفت:‌ این مشارکت بالا موجب خواهد شد در خارج از کشور باعث افزایش اقتدار ایران شود و عزت نظام ما را بیشتر کند. همچنین باعث شود که توطئه‌هایی که دشمنان اسلام و آمریکا بعضا طراحی کردند با این مشارکت عظیم امیدواریم خنثی شود و در داخل کشور باعث وحدت و انسجام ملی شود.

وی همچنین اضافه کرد: انشاالله فردا یعنی شنبه رقابت بین گروه‌ها تمام شده و رفاقت شروع می‌شود هم بین مردم و هم طرفداران کاندیدا باید نکته‌ای بسیار مهم را درک کنند که رقابت ما تا پنجشنبه (روز گذشته) ساعت 8 بود. فردا فقط رفاقت و همکاری است و هر کسی که برنده شد همه باید مطیع باشند و با آن کار کنند.

وزیر ارتباطات در بخشی دیگر از سخنانش تصریح کرد: ما تا این لحظه پیش‌بینی‌های که داشتیم خوشبختانه هیچ مشکلی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نداشتیم و حتی این بار با تجوه به اینکه رقابت‌های انتخاباتی به قدری گسترده شده بود پیش‌بینی می‌کردیم مشارکت بسیار بالاست، حتی من در مقایسه با آنچه که انتخابات مجلس شورای اسلامی در اواخر سال 94 داشتیم برخی از ظرفیت‌های ما 3 تا 4 برابر افزایش پیدا کرده است.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

دولت متعهد است قانون مصوبه افزایش حقوق را اجرا کند

واعظی: دولت به هیچ وجه از مدیر متخلف حمایت نمی‌کند

نمایندگان دموکرات‌ به دنبال انتشار گزارش رابرت مولر و رسوایی ترامپ هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha