آیت‌الله جنتی در جمع خبرنگاران:

رئیس‌جمهور منتخب باید افراد انقلابی را برای همکاری انتخاب کند/ روند انتخابات تاکنون خوب بوده است

رئیس‌جمهور منتخب باید افراد انقلابی را برای همکاری انتخاب کند/ روند انتخابات تاکنون خوب بوده است
به گزارش سراج24، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان و رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری پس از انداختن رأی خود به صندوق در محل ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: الحمدالله همیشه این طور بوده که مردم دعوت مقام معظم رهبری را برای مشارکت گسترده اجابت می‌کردند.

وی افزود: مردم همیشه به دعوت امام و رهبر انقلاب توجه داشته‌اند و به همین جهت با عقیده و ایمان سر صندوق رأی حضور یافته‌اند و می‌دانند که این وظیفه شرعی و ملی است.

دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: بنده هم به همین دلیل در انتخابات شرکت می‌کنم و وظیفه خودم می‌دانم و امیدوارم آثار و برکات زیادی داشته باشد، این آراء سرنوشت آینده کشور را تعیین می‌کند، مردم باید احساس کنند که دِینی به گردن دارند و باید آن را ادا کنند.

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه باید از خون شهدا پاسداری کنیم، تأکید کرد: شهدا در راه اسلام و انقلاب جان دادند و ما باید در این راه حرکت کنیم و راه آنها را ادامه دهیم.

وی اضافه کرد: راه شهدا همین است و امیدواریم که انقلاب همیشه زنده باشد و همیشه هم کار دست افراد انقلابی باشد؛ اگر امور کشور به دست افراد انقلابی اداره شود، کشور آباد می‌شود و اگر انقلابی نباشد، درست کار نمی‌کند و مردم را معطل می‌کند و کارها را بر خلاف رویه انجام می‌دهد.

آیت‌الله جنتی همچنین گفت: هر کسی که رئیس‌جمهور شد، باید افراد انقلابی را برای همکاری انتخاب کند و با یک حرکت انقلابی کارها را ادامه دهند و امروز و فردا نکنند و قرص و محکم سر کار بایستند و استقامت داشته و برای خدمت به مردم آماده باشند.

وی با اشاره به روند برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و میاندوره‌ای مجلس خاطرنشان کرد: روند انتخابات تاکنون خوب بوده و ان‌شاءالله تا آخر هم خوب خواهد بود.

آیت‌الله جنتی در پایان گفت: هر چه پیش برویم، سر صندوق‌های اخذ رأی شلوغ‌تر می‌شود و امیدواریم نتایج خوبی داشته باشد که هم خدا و هم مردم راضی باشند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

دو نکته‌ای که جریان انقلابی باید مراقبت آن باشد

همه کشورهای اسلامی به یاری لبنان بشتابند

۸۰ درصد آمریکایی‌ها ترامپ را باعث افزایش تنش‌ نژادی می‌دانند/ بایدن با ۷ درصد پیشتاز است

0 نظر

ارسال نظر

capcha