افتخاری:

جعل بیانیه انتخاباتی سردار سلیمانی توسط روزنامه دولت شائبه برانگیز است

جعل بیانیه انتخاباتی سردار سلیمانی توسط روزنامه دولت شائبه برانگیز است
به گزارش سراج24،لاله افتخاری نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خبر منتشر شده توسط روزنامه دولتی ایران مبنی بر پیام سردار سلیمانی و در پی آن تکذیبیه جدی روابط عمومی سپاه، اظهار داشت: اولا روزنامه دولتی ایران باید فورا تکذیبیه خبر را در پایگاه‌های متعلق به خود منتشر کرده و دوما باید بابت پخش اخبار کذب و تخریب چهره‌ کاندیدای رقیب عذرخواهی کند.

وی گفت: دولت، مراجع نظارتی منتسب به دولت و شورای نگهبان باید این تخلف را پیگیری کرده و جلوی بروز تخلفات دیگر انتخاباتی توسط بعضی رسانه‌های نزدیک به دولت را بگیرند.

افتخاری با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی متعلق به همه ملت ایران است و او هم مانند دیگر مردم کشور رای خود را به صندوق خواهد انداخت، خاطر نشان کرد: اینکه رسانه‌های دولتی با انتشار اخبار کذب سعی کنند او را در مقابل یک جریان قرار دهند کاری هم غیر قانونی و هم غیر اخلاقی است.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اخبار کذب توسط رسانه‌های حامی دولت در هفته‌های اخیر، بیان کرد: رسانه‌های این جریان با تاثیری که از نامزدان جناح دولت در جریان مناظرات گرفتند، اقدام به پخش اخباری می‌کنند که فضای انتخابات را در نزد مردم تخریب می‌کند.

وی اظهار داشت: وقتی خبری کذب از سوی رسانه‌های منتسب به دولت در سطح وسیع منتشر می‌گردد ذهن مردم را به آن سمت مدنظر سوق می‌دهد و حتی اگر تکذیبیه این خبر توسط رسانه‌های دیگر صادر شود ممکن نیست که همه مردم از آن مطلع شوند؛ رسانه ها باید قبل از انتشار اخبار خصوصا در ایام انتخابات دقت لازم را داشته باشند و با نشر اخبار کذب فضای انتخابات را آلوده نکنند.

 
منبع:فارس

اخبار مرتبط

فعال حوزه زنان: دولت با قطع یارانه نوزادان علیه «خانواده» اعلان جنگ کرده است

کلیپ نوشت| همه آنانکه قربانی آمارهای کرونا شدند

کلیپ نوشت| همه چیز به ضرر کارگر

0 نظر

ارسال نظر

capcha