فیلتر صفحات منتقدین ناشی از عصبانیت و نگرانی شدید روحانی از انتخابات است/ سونامی راه افتاده همه چیز را تغییر می‌دهد

فیلتر صفحات منتقدین ناشی از عصبانیت و نگرانی شدید روحانی از انتخابات است/ سونامی راه افتاده همه چیز را تغییر می‌دهد
به گزارش سراج24،مهدی فضائلی درباره فیلتر شدن صفحات اینستاگرام مخالفان دولت در  آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: در 4 سال گذشته در رفتارهای دولت و شخص آقای روحانی نمونه‌های متعددی از رفتارهای دوگانه سراغ داریم که شاید بتوان گفت برخی‌ها به تاسی از رفتارهای دوگانه موجود در غرب اینگونه هستند چرا که ما رفتارهای دوگانه و اظهارات متناقض دولت یازدهم درباره آزادی می‌بینیم. 

وی تصریح کرد: در طی 4 سال گذشته هم شاهد توهین‌های مکرر آقای روحانی به منتقدین بودیم که شاید در بین سیاست‌مداران کشور بی‌سابقه بوده است و هم اینکه در کنار این توهین‌های علنی در پشت صحنه هم شاهد فشارهای زیاد علیه منتقدین و رسانه‌ها بوده‌‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: 2 روز مانده به برگزاری انتخابات، برخی آقایانی که رقبایشان را متهم می‌کردند که اگر طرف مقابل رای بیاورد فضای مجازی از سوی آنها به طور کامل فیلتر و مسدود می‌شود خودشان اقدام به فیلتر و محدود کردن سایت‌ها و صفحات اینستاگرامی آنها پرداختند.

فضائلی گفت: چند روز پیش یکی از هنرمندانی که در صفحات مجازی طرفداران زیادی دارد به دلیل حمایت از یکی از نامزدها صفحه اینستاگرامی‌اش مسدود شده ولی امروز به صورت کاملا عجیب از فیلتر شدن صفحه اینستاگرامی خبرگزاری فارس به عنوان یکی از معتبرترین خبرگزاری‌های کشور که رتبه برتر دارد مطلع شدم و با خبر شدم که در آستانه برگزاری انتخابات صفحه اینستاگرامی خبرگزاری فارس بسته شده و جالب این است که هیچ کس هم پاسخگو نیست.

این کارشناس ارشد رسانه خاطرنشان کرد: رفتارهای آقای روحانی و دولت یازدهم نشان از عصبانیت و نگرانی شدید جریان دولت است که فکر می‌کند با انجام این اقدام و رفتارها در انتخابات پیروز می‌شود در حالی که سونامی ایجاد شده در کشور با این چیزها متوقف نخواهد شد. بلکه شدت هم خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: مردم ایران به خوبی متوجه شده‌اند که حرف تا عمل دولت یازدهم و شخص آقای روحانی چگونه است چرا که شعار و وعده‌های زیادی را از سوی آنها بدون اقدام و عمل دیده‌اند و مچ خالی‌شان برای مردم باز شده است.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

خراسان شمالی، پنج شنبه این هفته میزبان رئیس قوه قضائیه خواهد بود

آیا آمریکا قابل اعتماد است؟

دموکرات‌ها به یک جناح سیاسی کمک خواهند کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha