اعلام لحظه‌ای نتایج انتخابات منتفی شد

 اعلام لحظه‌ای نتایج انتخابات منتفی شد

به گزارش سراج24، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر در نشست خبری که صبح امروز (چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه) در وزارت کشور برگزار شد، اظهار داشت: بیش از 95 درصد نظر سنجی‌های مطرح شده غیر قانونی غیر واقعی و کاملا ساختگی است.
 
وی ادامه داد: برخی شایعات بی اساس هم مطرح می‌شود که از رسانه‌ها تقاضامندیم ضمن عدم توجه به این شایعات در خلق مشارکت باشکوه در انتخابات کمک کنند. از نامزدها، ستادها و هوارادان تقاضامندیم از فردا هیچ فعالیت تبلیغاتی انجام ندهند.
 
وزیرکشور با بیان اینکه درباره اعلام نتایج تاریخ دقیقی نمی توان گفت، افزود:‌ پس از شمارش آرا ریاست جمهوری که با صحت و دقت صورت می‌گیرد آرا اعلام می‌شود و صحت و دقت را فدای سرعت نمی‌کنیم.
 
رحمانی فضلی تصریح کرد: نتایج انتخابات ریاست جمهوری به صورت تدریجی و لحظه به لحظه اعلام نمی‌شود، وزارت کشور در نهایت نتایج نهایی را اعلام خواهد کرد.
 
وی از رسانه‌ها خواست تا از پرداختن به آمار غیر رسمی و غیر واقعی که منجر به برداشت‌ها و تحلیل‌های نادرست می‌شود خوددای کنند.
 
وزیر کشور تاکید کرد: هر نوع نظر و آماری که در غالب سنجش و جمع آوری برخی آمار از سوی رسانه‌ها اعلام شود خلاف است و با متخلفین برخورد می‌شود.
 
رحمانی فضلی با بیان اینکه انتخابات قطعا به دور دوم کشیده نمی‌شود، تاکید کرد: هنوز نامزدی به صورت کتبی انصراف خود را از انتخابات اعلام نکرده است. البته‌ اگر اخباری که در فصای عمومی مبنی‌بر انصراف برخی کاندیداها مطرح شده است، واقعی باشد انتخابات به دور دوم کشیده نمی شود. امیدواریم نامزدهایی که‌ انصراف خود را در فضای اخبار عمومی اعلام کردند حداکثر تا ظهر امروز این مسیله را اعلام کنند تا در تهیه لیست نهایی انتخابات ریاست جمهوری قید شود.

 

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

برخی عملا امیدشان به نتایج انتخابات فلان کشور است

دو نکته‌ای که جریان انقلابی باید مراقبت آن باشد

۸۰ درصد آمریکایی‌ها ترامپ را باعث افزایش تنش‌ نژادی می‌دانند/ بایدن با ۷ درصد پیشتاز است

0 نظر

ارسال نظر

capcha