اعتراض‌های مردمی در سفر روحانی به خوزستان +عکس

اعتراض‌های مردمی در سفر روحانی به خوزستان +عکس
به گزارش سراج24، گسترش خبری با عنوان «روحانی فردا به اهواز سفر می‌کند» در فضای حقیقی و مجازی، سینه به سینه همراه با واکنش‌های خوب و بد به همراه بوده است اما همزمان با ورود حجت‌الاسلام روحانی در اهواز جمعی از مردم به نشانه اعتراض از صبح امروز تاکنون در مسیرهای فرودگاه به نشانه اعتراض پلاکاردهای را دست گرفته بودند.

این پلاکاردها حاوی نوشته‌های با عناوین «به خاکستان خوش آمدید»، «اهواز هوا ندارد»، «حق دانشجویان دانشگاه صنعت نفت»، «یاد کارون خروشان به خیر»، «خوزستان مُرد الفاتحه» بودند.

 یکی از جوانان معترض بیکار با اشاره به این‌که آقای روحانی در چهار سال ریاست‌جمهوری خود برای جوانان کاری نکرده است، بیان کرد: ایران کشوری اسلامی است و شهدا در راه دفاع مقدس و حرم اهل بیت(ع) خون داده‌اند اما آیا آقای روحانی که سند 2030 را امضا کردند، به فکر اسلام نبودند؟ آقای روحانی با امضای سند 2030 اسلام را زیرسئوال برد و آقای روحانی به فکر ما جوان‌ها نبوده است.

یک خانم معترض دیگر نیز گفت: روحانی برای مردم کاری نکرده‌ و توصیه ما به جوانان این است که به حجت‌الاسلام رئیسی رأی دهند تا مشکلات حل شوند. به امید نابودی دشمنان و کوری چشم بدخواهان در انتخابات حاضر می‌شویم.

«با این همه ظلم به خوزستان با چه رویی اومدی؟!»، «چرا مسکن مهر در خوزستان متوقف شده؟؟»، «نه به روحانی بخاطر دورغ‌ها و ظلم‌های ابتکار در مورد ریزگردها» و «شرم بر این دولت مردم فریب» از دیگر دست نوشته‌ها بودند.

همچنین یک خانم معترض دیگر دلیل مخالفت خود با روحانی را اینگونه پاسخ داد: نه به روحانی به‌خاطر ریزگردها، نه به روحانی به‌خاطر آب و برق، نه به روحانی به‌خاطر غارت کارون، نه به روحانی به‌خاطر سند 2030 که عزت و افتخار مردم را زیرپا گذاشت.
 
 
 
منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

روحانی: اپیدمی کرونا طولانی خواهد بود

روحانی: انتخاب خلف صالح و جانشین بحق امام(ره) خواب آشفته و پیش‌بینی‌های دشمنان را فرو ریخت

مدرس خیابانی به عنوان سرپرست وزارت صمت منصوب شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha