طلایی عنوان کرد؛

شورای شهر باشگاه سیاسی نیست

شورای شهر باشگاه سیاسی نیست
به گزارش سراج24، مرتضی طلایی پس از لغو مناظره با محسن هاشمی کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران در جمع دانشجویان گفت: خاطرات فراوانی با دانشجویان دارم و با اینکه پیش از ظهر متوجه شدم دوست گرامی‌ام هاشمی در مناظره شرکت نمی‌کند برای احترام به دانشجویان در دانشگاه حاضر شدم.

وی با بیان اینکه آغاز خاطراتم با دانشگاه تلخی‌هایی داشت اما فرجامی شیرین و ماندگاری بر جای گذاشت گفت: در آن روزهای سخت جریانهای گوناگون فضای دانشگاهی را ملتهب می کردند و مشکلات و چالش هایی برای دانشجویان که با احساسات پاک، عشق و علاقه و شوری که داشتند این جریانات را دنبال می کردند ایجاد می‌کردند.
طلایی با بیان اینکه خاطرات خوبی که از زمانی که در نیروی انتظامی بودم برایم بر جای مانده گفت: حضورم در این دانشگاه ادای احترام به دانشجویان است که برای رسیدن به فردایی بهتر تلاش می‌کنند.
وی با بیان اینکه در مناظره با دوست خوبم محسن هاشمی بحث و مجادله‌ای وجود نداشت، افزود: قرار بود در این جلسه دیدگاههای خود را بیان کنیم.
طلایی همچنین در حاشیه این جلسه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه برای ساخت کشور و شهرمان نیاز به تضارب آرا و گفتگو داریم، ادامه داد: این نگاه پرسشگر در قشر دانشجو بیش از سایر اقشار است.
نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه در زمانی که در نیروی انتظامی بودم پلیس اجتماعی و فرهنگی را ترویج کردم، تصریح کرد: در شورای شهر نیز همان نگاه فرهنگی و اجتماعی به شهر برای پیشرفت، عدالت و توسعه و عمران است و توزیع عادلانه خدمات را به کار گرفتیم.
طلایی با تاکید بر اینکه شورای شهر باشگاه سیاسی جریان های سیاسی نیست، اظهار داشت: مدیریت شهر نیاز به افراد خدمتگزار و تلاشگر دارد. ما نباید با مناقشات سیاسی اعتماد مردم را از دست بدهیم همانطور که در شورای چهارم دیدیم به خاطر حاشیه‌های ایجاد شده اعتماد شهروندان به شورا کاهش یافت در حالی که می‌توانستیم آن زمانها را صرف خدمت به مردم کنیم.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

«جهش تولید» تخم‌مرغ و ایجاد 2 هزار «اشتغال» و هزار میلیارد تومان «سرمایه‌گذاری» در گلستان

ماموران شهرداری پرونده های شخصی و محرمانه مرکز اسوه را به جای نامعلومی انتقال دادند!

واکنش اعضای شورای شهر به قتل شهردار سابق

0 نظر

ارسال نظر

capcha