باهنر در نشست خبری:

کاش به برخی از نامزدها در مناظره‌ها دروغ‌سنج وصل می‌کردند/هوای نفس برخی‌ها از اعتقاد آن‌ها قوی‌تر است

کاش به برخی از نامزدها در مناظره‌ها دروغ‌سنج وصل می‌کردند/هوای نفس برخی‌ها از اعتقاد آن‌ها قوی‌تر است
به گزارش سراج24،محمدرضا باهنر دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین عصر امروز در نشست کمیته احزاب و کمیته‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: تصور می‌کردیم ان‌شاءالله بر کشور ما یک اخلاق و اصولی حاکم می‌شود که می‌توانیم الگوی سایر کشورها باشیم با وحدتی که وجود داشته در بسیاری از امور البته توانستیم بسیاری از این منازل را طی کنیم اما با نگاه به پشت سر و راستی آزمایی قدم‌هایی که برداشتیم باید خود و حزبمان را رصد کنیم.


وی افزود: هدایت‌های مقام معظم رهبری این کشتی طوفان‌زده و.مورد هجمه شرق و غرب را جلو برده و روزبه‌روز بر اقتدار نظام جمهوری اسلامی را افزایش داده است.

باهنر بابیان اینکه باید مراقب باشیم برخی کشش‌های نفسانی حرکت ما را تحت تأثیر قرار دهد، ادامه داد: غربی‌ها هم اشکالات زیادی بر دموکراسی وارد کردند اما برای اینکه مردم حاکم باشند و سرنوشت خود را در اختیار بگیرند فضاهای باز به وجود می‌آید. وقتی مناظره‌ها را نگاه می‌کنیم علی‌رغم اینکه شورای نگهبان تلاش کرده کسانی انتخاب شوند که صلاحیت‌های عمومی را داشته باشند اما باز می‌بینیم هوای نفس برخی از اعتقاد آن‌ها قوی‌تر است و لگام در دست هواهای نفسانی گرفتار می‌شود.

وی گفت: متأسفانه ما هنوز چند حزب ضابطه‌مند در کشور نداریم و این از اشکالات کشور ماست. معتقدم ما در نظام مردم‌سالار دینی اگر نتوانیم تا چند سال آینده چند حزب برنامه دار ایجاد کرده و از آن حفاظت کنیم باید بر آینده نظام نگران باشیم که یا جمهوریت و یا اسلامیت این نظام خراطی شود.

باهنر با اشاره به مناظره‌های انتخاباتی افزود: کاش به برخی از نامزدها در مناظره‌ها دروغ‌سنج وصل می‌کردند چون بعضاً عمداً اشتباه می‌گفتند و بعضاً نیز اشتباهی عمد می‌گفتند.

وی افزود: اگر از صد نفر از مردم بپرسید اولین مطالبه‌ات چیست شاید 5 نفر هم نگویند امنیت؛ چون امنیت در کشور وجود دارد. همه برجام و مذاکرات در سایه امنیتی به وجود آورد که عده‌ای فراهم کردند و بانی و مؤسس امنیت ولی‌فقیه است.

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین در پاسخ به اظهارات روحانی گفت: از این روشن‌تر نمی‌شود دروغ گفت که ما در سال 95رشد اقتصادی 8درصد داشتیم.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

فیلم/اولین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پیش بینی رهبر انقلاب

برخی عملا امیدشان به نتایج انتخابات فلان کشور است

دو نکته‌ای که جریان انقلابی باید مراقبت آن باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha