نماینده سابق مردم تهران در مجلس:

سند 2030 بی‌کفایتی دولت را ثابت می‌کند

سند 2030 بی‌کفایتی دولت را ثابت می‌کند
به گزارش سراج24، لاله افتخاری عصر امروز در جمع خبرنگاران با تأکید بر اینکه در برهه حساسی از زمان قرار داریم، اظهار کرد: استکبار جهانی از چند سال قبل برای اینکه با جریان الهام‌بخشی نظام جمهوری اسلامی مقابله کند درصدد برآمده تا منتظران آخرالزمان را به طرف خود جذب کند.

وی افزود: این هدف دشمن از طریق اسلام‌هراسی، ایران‌هراسی، شیعه‌هراسی و بعضاً هراس از گروه‌های ولایی و انقلابی در داخل کشور دنبال می‌شود.

افتخاری ادامه داد: استکبار می‌خواهد امید مستضعفان و پایگاه‌هایی که بستر مناسب برای تسریع در ظهور حضرت است را از طریق فعالیت‌های خود از بین ببرد و برای عدم موفقیت نظام کار کند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات ریاست جمهوری تلاش دشمن بر این است که یا فردی انتخاب شود که تا حدی در راستای اهداف آنها حرکت کند و یا اینکه از سویی، مشارکت مردم پایین باشد و اجازه ندهند انتخاباتی مؤثری داشته باشیم.

افتخاری بیان داشت: گام‌های اول دشمن در سال 88 بود و بعد در انتخابات 92 به سمت جریان خاص پیش رفتند و امروز به دنبال شخص هستند.

وی تصریح کرد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب، انسجام میان نیروهای انقلابی ایجاد کرد و چتر خود را از اصولگرایی فراتر برد و هر تشکل و جناحی که به این ویژگی‌ها پایبند بودند، زیر پوشش گرفت.

افتخاری افزود: جمنا در گام نخست برای ریاست جمهوری برنامه‌ریزی کردند و حرکت آنها باید ادامه یابد تا نیروهای انقلاب، پشتوانه نظام و رهبری باشند.

وی سند 2030 را برای زیر سؤال بردن عملکرد دولت یازدهم کافی دانست و گفت: این سند دلیلی بر اثبات بی‌کفایتی دولت است و همه عملکردهای آنها را زیر سؤال می‌برد.

نماینده مردم تهران در مجلس هفتم، هشتم و نهم گفت: در حال که دولت می‌گوید این سند الزام‌آور نیست اما باید بگوییم که اگر چنین بود، چرا دولت همه برنامه‌ها را کنار گذاشت و به سرعت این سند را دنبال کرد.

افتخاری ابراز داشت: سند 2030 تساوی مطلق جنسیتی میان زن و مرد را مطرح می‌کند و تکالیف و برنامه‌هایی برای کشورهای مختلف دارد که انسان‌هایی در سطح جهانی تربیت کند.

وی با اشاره به مناظرات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری گفت: روحانی در مناظره سوم، شبهه‌ای را در مورد پخش نبات‌های آستان قدس در میان مردم مطرح کرد که باید آن را به اثبات برساند، در حالی که موقوفات آستان قدس رضوی در مناسبت‌های مختلف چنین برنامه‌ای را از قبل داشته است.

افتخاری بیان داشت: افتتاح‌های انبوه و پشت سر هم همواره در هفته دولت و دهه فجر صورت می‌گیرد، اما چرا دولت کنونی در روزها و ماه‌های اخیر حجم بالایی از افتتاح‌ها را دارد که به شکل‌های جدیدی هم انجام می‌گیرند.

وی عنوان کرد: میانگین سفرهای استانی روحانی در دولت یازدهم به چه میزان بود و چرا در ماه‌های اخیر تعداد بالایی از سفرها را از سوی ایشان با استفاده از پول و امکانات دولتی شاهد هستیم در حالی که همه این سفرها تبلیغاتی هستند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

مسیر اشتباه دولت در اجرای«برجام»

مذاکره باید از موضع اقتدار باشد

دیوان محاسبات در مسیر نوآوری و تحول قرار دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha