باید پرونده‌های بدهکاران را بست

تاج: طاهری نامه زده که منشا خارجی نیست!/ او استنباط دیگری از قانون دارد

تاج: طاهری نامه زده که منشا خارجی نیست!/ او استنباط دیگری از قانون دارد

به گزارش سراج24، مهدی تاج در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی جوانان گفت: برای اولین بار می گویم خوشحال هستم. تیم ملی می خواست به بحرین برود با سختی زیاد مسئولیت آن را خودم پذیرفتم. تیم رفت و بعد از 16 سال به جام جهانی رفت. الان هم جلسه ای داشتیم و معتقدم که تیم های ملی ما باید به مرحله بعدی صعود کنند و فقط قائل به صعود به جام جهانی نباشیم.

تاج ادامه داد: با 45 میلیارد الان آقای آسیا هستیم و در 5 رده تیم‌هایمان به جام جهانی صعود کردند و این یک رکورد است اما امیدوارم دیگر فقط به رفتن به جام جهانی اکتفا نکنیم و هدفمان صعود به مراحل بعدی باشد. حتی در این مورد با کی‌روش هم صحبت کردیم و می‌خواهیم فضایی فراهم کنیم تا تیم ملی به مرحله دوم صعود کند. این موضوع را هدف قرار می‌دهیم تا شاید بتوانیم.

وی تأکید کرد: واقعاً تیم ملی نوجوانان و حتی جوانان با کمترین امکانات به جام جهانی رفتند یا به طور مثال در رده باشگاهی تیمی مثل استقلال خوزستان اگر کمک نمی‌شد آمادگی حضور در آسیا را نداشت اما در حال حاضر سه تیم ما به مرحله بعدی صعود کرده و شرایط فوتبال ما خوب است، فقط باید کمک کرد تا پشتیبانی‌های لازم صورت گیرد. 

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا بالاخره تیم‌های بدهکار می‌توانند بازیکن خارجی بگیرند یا خیر، گفت: در این خصوص سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت بازیکنان مصوبه‌ای دارند که تیم‌های بدهکار نمی‌توانند بازیکن خارجی جذب کنند اما امروز طاهری نامه‌ای زده و اعلام کرده منشا خارجی نیست و جای دیگری قرارداد دارد و یا قبلاً در ایران بازی می‌کرده به نظر می‌رسد او استنباط دیگری از قانون دارد اما قانون برای همه یکسان است و همه باید به آن احترام بگذارند اگر روند فعلی ادامه پیدا کند شاید جلوی فعالیت تیم‌های ایرانی را بگیرند و این خوب نیست.

تاج یادآور شد: در هر صورت باید پرونده‌های بدهکاران را بست اما برخی می‌گویند مگر می‌شود اصلاً پرونده نداشت که ما هم در جواب می‌گوییم منظور فدراسیون فوتبال پرونده‌های حل نشده و باز است. در هر صورت نامه طاهری که اتفاقاً نامه مفصلی بوده و هست را برای کمیته تعیین وضعیت ارسال کردیم.

وی در مورد اردوی تیم ملی در اتریش و امارات گفت: تیم ملی فقط به اتریش می‌رود ضمن اینکه بعد از بازی با مونته‌نگرو این تیم به ایران برمی‌گردد تا برای ازبکستان آماده شود ضمن اینکه اگر در این بازی به جام جهانی صعود کنیم قصد داریم ویژه برنامه‌هایی داشته باشیم که یکی از آنها شاید حالا که وضعیت فوتبال خوب است تقدیر از همه رؤسای فدراسیون‌های گذشته که در حال حاضر در قید حیات هستند باشد.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

طاهری: برانکو نیاز به تمدید قرارداد ندارد

بازیکن خارجی تیم فوتبال استقلال تمام پست های فوتبالی‌اش را حذف کرد+تصویر

ممنوعیت برگزاری تیم‌های لیگ برتری در خارج از کشور به ما ابلاغ نشده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha