نیکزاد در اجتماع بزرگ فرهنگیان حامی رئیسی:

کسانی که ساده زیست نیستند نباید در جمهوری اسلامی مسئول شوند

کسانی که ساده زیست نیستند نباید در جمهوری اسلامی مسئول شوند
به گزارش سراج24،علی نیکزاد رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی عصر امروز(پنج‌شنبه21اردیبهشت) در اجتماع بزرگ فرهنگیان حامی رئیسی، اظهار داشت:اگر بخواهیم ببینیم علت ورود حجت‌الاسلام رئیسی چیست چند جمله خدمت اساتید خود درس پس می‌دهم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از جنس لیبرالیسم و کمونیسم نبود، گفت: یک انسان بی‌بدیل بعد معصومین به اسم امام خمینی به پشتیبانی مردم حکومت انقلاب اسلامی را شکل داد.

نیکزاد ادامه داد: بر پای این انقلاب بهای سنگینی دادیم و بالغ بر 300 هزار شهید و 17 هزار شهید ترور داده‌ایم.

رئیس ستاد رئیسی با بیان اینکه اگر بنا بود از روز اول از کدخدا و از خبرنگار بترسیم علت اصلی انقلاب پس چه بود، گفت: اگر قرار بود در عرصه فرهنگی سند 2030 را امضا کنیم برای چه حکومت اسلامی تشکیل دادیم؟

وی ادامه داد: همه کسانی که فرزندان خود را به آموزش و پرورش می‌سپارند یعنی به آن اعتماد دارند و با این اقدامات ممکن است تجدید نظر کنند.

نیکزاد افزود: آیا الان کسی می‌تواند از حقوق خود در آزادی دفاع کند؟ پیامبر دست کارگر را بوسید اما این چه دولت امنیتی است که به کارگران می گویند دهانتان را خرد خواهیم کرد.

رئیس ستاد رئیسی خاطرنشان کرد: میزان رأی ملت است، اما برخی در روستاها می‌گویند ریاست جمهوری ما هشت ساله است و ما هستیم و اگر به ما رای ندهید، رایانه‌تان قطع می‌کنیم آیا این با حرف امام سازگاری دارد.

وی با بیان اینکه اگر قطار دولت در ریل انقلاب محقق شده است، آمدن دیگران باید بقا بر وضع موجود باشد نه تغییر، تصریح کرد:  اما اگر می‌دانید امام بودند از این وضعیت راضی نبودند، باید با وجدان خود به تکلیف شرعی خود عمل کنید.

نیکزاد با طرح این سوال که آیا کارگزاران فعلی جمهوری اسلامی ساده زیست هستند؟، گفت: مقام معظم رهبری از کسانی که در درس خارج با ماشین 200 میلیونی حضور پیدا می‌کنند، ابراز نارضایتی کردند.

وی افزود: کسانی که ساده زیست نیستند نباید در جمهوری اسلامی مسئول شوند.

رئیس ستاد رئیسی  با بیان اینکه برخی می‌گویند چیی که گرفتیم از سفره انقلاب بوده پس حق شهیدان کجاست، گفت: معلمی که عمر خود را برای تربیت آحاد جامعه گذاشته است، نتواند یک خانه 75 متری داشته باشد و برخی مسئولان در خانه‌های آنچنانی زندگی کنند و خانه‌های 75 متری را مزخرف بخوانند.

 
مبع:فارس

اخبار مرتبط

فیلم| دیر یا زود با قاتلین حاج قاسم ملاقات خواهیم کرد، اما نه برای مذاکره، برای محاکمه و مجازات آن‌ها

رئیس قوه قضائیه شهادت سپهبد سلیمانی را تسلیت گفت

آمادگی دولت تدبیر و امید برای همکاری با دوره جدید قوه قضاییه

0 نظر

ارسال نظر

capcha