مخترع نمونه بسیجی:

تحقیقات علمی بسیج در دنیا عرضه اندام می کند/ در سال اقتصاد مقاومتی برندسازی باید از کشورمان باشد/ سازش با آمریکا خیانت به مملکت است/ قدرت ایران با خط تولید «بسیج ایرانی»

تحقیقات علمی بسیج در دنیا عرضه اندام می کند/ در سال اقتصاد مقاومتی برندسازی باید از کشورمان باشد/ سازش با آمریکا خیانت به مملکت است/ قدرت ایران با خط تولید «بسیج ایرانی»
به گزارش سراج24،وح‎الله شریفی عصر امروز در همایش رویش تولید علمی که در حسینیه ثارالله سپاه گرگان برگزار شد با اشاره به روایتی از امام علی(ع) اظهار کرد: فرصت‎‎ها به سان ابر می‎گذرد، دیر به دست می‎آید و خیلی زود از دست می‎رود و خوش به سعادت کسانی که بتوانند از فرصت‎ها به شایسته‎ترین وجه استفاده کنند.

وی با اشاره به تحقیقات و دستاوردهای جبهه و جنگ تصریح کرد: امام راحل در زمان جنگ سال 1362 فرمودند که جبهه و جنگ برای جوانان ما دانشگاه است اما یک عده کوته‎اندیش که هنوز هم در کشور وجود دارند و جلوتر از نوک بینی خود را نمی‎بینند می‎گفتند که جبهه، جنگ، دانشگاه و خروجی این خونریزی چه نتیجه‎ای داشته و دارد.

* توانمندی بسیج باید مطرح شود/ نتیجه علم باید صرف اقتدار کشور شود

این مخترع نمونه بسیجی با تاکید بر اینکه تحقیقات علمی بسیج در دنیا عرضه اندام می‎کند این افتخارات را از برکات زمان جنگ و خودباوری «ما می‎توانیم» برشمرد و ابراز کرد: بسیج امروز در عرصه علمی، تحقیقاتی، اقتصادی، سیاسی و نظامی در اوج اقتدار است این خروجی همان دانشگاهی است که امام راحل فرمودند؛ کاش بصیرت پیدا کنیم و قدر و قیمت آن را بدانیم.

شریفی با بیان اینکه بسیج در تمامی عرصه‎ها دارای توانمندی است خطاب به بسیجیان و نخبگان بسیجی تصریح کرد: در هر جمعی که قرار می‎گیرید تکلیف دارید که توانمندی بسیج را مطرح کنید، بسیج تفکر فراگیری است که با قدرت ایمان و توکل به خدا توانسته برای نظام اسلامی اقتدارآفرین باشد.

وی با اشاره به اینکه نتیجه علم باید صرف اقتدار کشور شود در غیر اینصورت فایده‎ای ندارد، افزود: دانشگاه آمریکا در مرکز تحقیقاتی هاروارد شرایط ویژه‎ای وجود دارد کسی که از ایران یا هر کشوری وارد آنجا می‎شود روی شرایط روحی و گرایش‎های فرد مطالعه می‎کنند، شرایطی برای فرد فراهم کرده تا این مغز، آنجا ماندگار شود.

* سایه جنگ را شهدا از سر ما برداشتند/ به نام خودمان تمام نکنیم

این نخبه نمونه بسیجی تاکید کرد: یک نیروی توانمند اعتقادی مانند شهید بابایی‎ها و شهید چمران‎ها باید از آنجا فارغ‎التحصیل شوند که باوجود تامین امکانات از کشور مقابل، خدمت در ایران را اصل بدانند این خیلی مهم است نانی که باید در سفره خودمان باشد چرا در سفره دشمن قرار بگیرد.

شریفی با اشاره به ادای احترام مردم آمریکا به سربازان کشته شده در جنگ ویتنام گفت: هویت آمریکا در قتل و عام، خونریزی، دزدی و غارت است اینها به کشته‎هایی که در جنگ ویتنام چیزی جز خوی وحشی‎گری نداشتند ادای احترام می‎کنند آن وقت جای تاسف است که عده‎ای در اغتشاشات سال 88 روی صورت عکس شهید ما نارنجک زدند و رنگ پاشیدند که باید به آنها گفت «ای بی‎غیرت تو اگر مسلمان نبودی آیا ایرانی هم نبودی که به شهید احترام نگذاشتی» اگر شهدا نبودند این امنیت در ایران نبود، خیلی ناشکری است که در این امنیت جایگاه ولایت را زیرسوال ببرند.

وی ادامه داد: یکی مدعی شد که سایه جنگ را از کشور دور کردیم؛ آخر شما در چه سطح و جایگاهی هستید که بخواهید این کار را انجام دهید، سایه جنگ را شهدای ما از سر ما برداشتند به نام خودمان تمام نکنیم.

* کسی که در انتخابات شرکت نکند نسبت به شهدا بی‎تفاوت است

این نخبه بسیجی تصریح کرد: هر مسئولی در هر جایگاهی حتی یک سرسوزن در دلش سر دوستی و سازش با آمریکا داشته باشد بسیار به این مملکت خیانت کرده است، اگر خواب مانده که امیدواریم خدا بیدارش کند و اگر عناد دارد ان‎شاءالله خدا ریشه‎اش را بزند.

شریفی تاکید کرد: در این کشور گل‎ها و جوانانی پرپر شدند و این انقلاب به سادگی به دست نیامده است که بخواهیم اراذل و اوباش برای ما تصمیم‎گیری کنند.

وی با اشاره به اینکه پیامبر گرامی اسلامی (ص) نسبت به دشمن صداقت و انصاف داشت در خصوص انتخابات 29 اردیبهشت، ابراز کرد: شرکت در انتخابات یک امر واجب است، آن کسی که در انتخابات شرکت نکند یقینا نسبت به شهدا بی‎تفاوت است، بدانید که خدا نسبت به بی‎تفاوت‎ها، بی‎تفاوت نمی‎گذرد.

* اختراع ماشینی که با جاذبه زمین کار می‎کند توسط یک نخبه بسیجی/ ساخت یک خط تولید تمام بسیجی ایرانی که بهت دنیا را برانگیخت

این نخبه بسیجی ادامه داد: اگر انتخاب از روی انصاف نباشد و تبعات آن متوجه جامعه شود یعنی روی خون شهدا پا گذاشتیم، در جامعه‎ای که ولایت کمرنگ شود خطر، شدیدا آن را تهدید می‎کند.

شریفی به خروجی تحقیقات علمی و اختراعی که روی انرژی‎های نو در سال 1389 انجام داده بود اشاره کرد و گفت: سال 1389 در کشورمان ماشین بدون سوخت در دانشگاه امیرکبیر ساخته شد این ماشین با جاذبه زمین کار می‎کند قدرت اولیه موتور 160 اسب یعنی دو برابر موتور سمند کار می‎کند، سرعت آن 350 کیلومتر است برای نخستین‎بار جایزه نوبل متعلق به جان اسلام و اهل تشیع خواهد بود.

وی با اشاره به توانمندی تحقیقات بسیج در سال اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال بیان کرد: یک خط تولید تمام بسیجی ایرانی ساختیم که بهت دنیا را برانگیخت، شرکت‎های بزرگ نماینده‎های خود را به ایران می‎فرستند ولی ما با آنها قرارداد نمی‎بندیم.

* دشمن باید دلهره داشته باشد که تحریم‎اش کنیم/ باید برندسازی از کشورمان باشد/ قرار نیست فناوری را به کشوری واگذار کنیم

این نخبه بسیجی با تاکید بر اینکه باید اقتصاد مقاومتی و خودباوری را در بین مردم جا بیندازیم، تصریح کرد: اگر توانمندی داخلی را باور کنیم و دستمان را روی زانوی خودمان بگذاریم دشمن این دلهره را دارد که شما تحریم‎اش کنید نه آنکه آنقدر گستاخ شوند که در کمترین چیز حرف تحریم را به ما بزنند، این ضعف ما است.

شریفی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها و بارها تاکید بر اقتصاد مقاومتی کردند، گفت: جهان اسلام چشم به دهان رهبر معظم انقلاب در ایران نگاه می‎کند آن وقت ما مطالبه ایشان را روی زمین گذاشتیم.

وی گفت: در سال اقتصاد مقاومتی باید برندسازی از کشورمان باشد قرار نیست فناوری را به کشوری واگذار کنیم، دنیای غرب در مذاکرات و مناظرات چیزی به نام برد-برد ندارند آنها فقط به منافع خودشان فکر می‎کنند، هر کسی در این عرصه با هر توجیهی از خط ولایت دور افتاد یقین بدانید در زمین دشمن بازی می‎کند و آن چیزی را که دشمن می‎خواهد عمل می‎کند.

* بسیج در هر عرصه‎ای ورود کرده به موفقیت رسیدیم

این نخبه بسیجی با اشاره به اینکه برای نخستین بار لیزر فعال مایع را طراحی کرده است، ابراز کرد: این لیزر ویژگی‎های منحصر به فردی دارد یکی از ویژگی‎های آن قدرت زوم آن است که در برد بیش از هزار کیلومتر فقط یک میلی‌متر احتمال خطا دارد اینها کارهای تحقیقاتی بسیج است.

شریفی تأکید کرد: بسیج در هر عرصه‎ای ورود کرده به موفقیت رسیدیم و در هر جایی که نیامده ضعیف بودیم، دشمن واقعا به خودش می‎لرزد و هرگز نمی‎تواند غلطی نسبت به ایران کند، شهدای ما سایه جنگ را برداشتند این را به نام خودمان تمام نکنیم.

 
مبع:فارس

اخبار مرتبط

همکاری بسیج سازندگی با معاون آب و خاک برای محرومیت‌زدایی

اصحاب رسانه در دوران کرونا در کنار جهادگران سلامت ایستادند

ثبت هویت گروه های جهادی

0 نظر

ارسال نظر

capcha