حسن عباسی در مسجد سید اصفهان:

کاسبان پساتحریم دخترانشان تاجران مظلوم‌اند/آقای ظریف بعد از برجام حتی به فشارهای ایمیلی هم پاسخ ندادند/تحریم و تهدید را حضور مردم در 22 بهمن و سر صندوق‌های رأی دفن کرد نه مذاکرات

کاسبان پساتحریم دخترانشان تاجران مظلوم‌اند/آقای ظریف بعد از برجام حتی به فشارهای ایمیلی هم پاسخ ندادند/تحریم و تهدید را حضور مردم در 22 بهمن و سر صندوق‌های رأی دفن کرد نه مذاکرات

به گزارش سراج24،حسن عباسی  در همایش «پیش به سوی دهه پنجم انقلاب اسلامی» در مسجد سید اصفهان اظهار کرد: اشکال و اشتباهی که در بین مردم پدید آمده است این است که می‌گویند حضرت مهدی(عج) می‌آید، امام ما منتظر ظهوریم که بین این دو مورد فرق وجود دارد.

وی با اشاره به نایبان امام زمان(عج) در بین شیعیان جهان افزود: شیخ ابراهیم زکزاکی، سید حسن نصرالله، سید علی خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و ... به تأسی از ایران این سازگاری منتظران ظهور را رقم می‌زنند.

رئیس اندیشکده یقین تصریح کرد: در قومی تغییری ایجاد نمی‌شود، مگر اینکه خود قوم تغییر ایجاد کنند، پس این آیه نشان می‌دهد که جنبش و اقدام باید از بین خود ما آغاز شود.

عباسی تأکید کرد: آن کسی برای زمینه‌سازی ظهور تلاش می‌کند که درد نظام اجتماعی و اسلامی را دارد و باید تغییر انفسی در خودمان ایجاد کنیم و در روزهای آینده در نیمه شعبان باید یادآوری کنیم که ما منتظر آمدن نیستیم، ما منتظر ظهور هستیم، چراکه او در بین ماست.

وی توضیح داد: اولین باری است که دین‌مداران حضرت روح‌الله و امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) موفق شدند 38 سال دین را در کشور رقم بزنند، کارکرد دین یک کلمه است و آن هم قسط است که سهم مردم است و باید خواص جامعه در نظر داشته باشند که قوام قسط باشند.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: اگر کارکرد دین قسط است، خواص باید قوام به قسط باشند و قدرتمندان باید سهم صاحب حق را بدهند، امام قسط برای آن مسأله کلیدی ظهور می‌فرماید که سهم هر کس به او برگردد.

عباسی تبیین کرد: چگونه یک مدیر در جمهوری اسلامی در مجلس می‌گوید 700 میلیارد تومان ثروت دارد؛ مگر اینکه در دوران مسؤولی خود به فکر منافع خود بوده و اینجا قسط اقامه نشده، اینکه رئیس‌جمهور به دیدار معدنچیان می‌رود و آن‌ها به طرف ماشین رئیس‌جمهور هجوم می‌آورند و بادیگاردها آن‌ها را فراری می‌دهند، یک پیام دارد و آن هم این است که مردم از مسؤولان گله‌مند هستند.

وی یادآور شد: دولت‌ها درد قسط را که بالاتر از عدل است، نمی‌دانند، مدیران درد پورشه سواران تهران را دارند و درد آن‌ها مسأله مردم جامعه نیست، امروز کاسبان پساتحریم کسانی هستند که فرزند دخترشان از خارج می‌آیند و واردکننده برندهای خارجی در کشور می‌شوند و وقتی مورد اعتراض قرار می‌گیرند می‌گویند مظلوم است.

رئیس اندیشکده یقین متذکر شد: اگر در جامعه قسط اقامه نشد، یعنی دین پیاده نشده است، رهبر معظم انقلاب امروز در جمع معلمان از اوضاع مسؤولان گله کردند.

عباسی بیان کرد: بی‌سر و صدا تصویب و بی‌سر و صدا اجرا می‌کنند، اینجا جمهوری اسلامی است؛ آن‌هایی که دغدغه اجرای سند 2030 را دارند بدانند با نقشه خانواده جهانی در کشور ایران زنازادگان زیاد می‌شوند؛ اینجا 80 میلیون نفر آدم شریف زندگی می‌کنند که حلال‌زاده هستند.

رئیس اندیشکده یقین تأکید کرد: آیا وقتی خود یونسکو که اعلام کرده طبیعت‌گرایی باید جایگزین دین شود، در شورای عالی انقلاب فرهنگی ما باید سند 2030 اجرا شود؟ اینجا جمهوری اسلامی است و بالاتر از همه نهادها، ولایت فقیه قرار دارد که جلوی این انحراف‌های بنیادین را می‌گیرد و خواهد گرفت!

وی ادامه داد: سند 2030 در یونسکو سند بردگی خانواده است، مبادا این سند بدون تحلیل و بررسی در دست شما باشد، امروز این ملت کاملاً حلال‌زاده است و آمریکا و غیره، مصیبتشان زنازادگی است؛ زنازادگی فقط یک مورد در صورت اجرای این سند است.

عباسی خطاب به مردم اضافه کرد: ما می‌دانستیم که آمریکا قابل اعتماد نیست، اما برای هشتمین بار در سال 92 به پای مذاکره رفتیم که خسارت عظما به بار آورد. امروز مشخص شده که تعهداتی در حوزه موشکی نیز داده شده، چراکه روحانی می‌گوید برای اینکه روی موشک‌ها نوشتید اسرائیل از روی زمین محو شود برجام اجرا نشده است.

وی افزود: اگر مذاکرات منطقی نبود چه نیازی بود که ما گروگان برجام شویم؟ تا جایی که رئیس‌جمهور در مناظره این حرف را بگوید که نباید شعار روی موشک بنویسید، این مردم می‌دانند که در 25 سال آینده رژیم صهیونیستی را نخواهند دید.

رئیس اندیشکده یقین بیان کرد: قرار ما این بود که تحریم‌ها کامل رفع شود و چرخ سانتریفیوژها بچرخد، اما هیچ کدام این‌ها اجرا نشد و حق نداریم موشک‌های خود را نیز نشان دهیم، امروز آن‌ها که از کشور دفاع می‌کنند در برنامه‌های تلویزیونی انتخاباتی محکوم می‌شوند و بعد می‌گویند امنیت حاصل مذاکرات بود.

وی مطرح کرد: قاسم سلیمانی و یارانش تحریم را در سوریه دفن کردند، تحریم را این مردم در 22 بهمن را دفن کردند، تهدید را مردمی رفع می‌کنند که پای صندوق‌های رأی می‌آیند، تهدید با مذاکرات رفع نشده است.

عباسی در پایان اظهار کرد: آقای ظریف اگر شما را پای میز مذاکره آوردند به خاطر وجود گوهرانی همچون شهدای هسته‌ای بود، اما بعد از برجام حتی به ایمیل‌ها هم جواب ندادند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

مسئولین فعلی هیچ شناختی از اینترنت ملی ندارند

فیلم| روحانی باید پاسخگو باشد

گفتمان ترامپ، تسلیم و تحقیر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha