در دیدار حزب مردم سالاری با «محمد شریعتمداری» مطرح شد

شریعتمداری:‌ باید ببینیم دستاوردهای این دولت چه بوده است/ کواکبیان: سیاست ما تداوم دولت روحانی است

شریعتمداری:‌ باید ببینیم دستاوردهای این دولت چه بوده است/ کواکبیان: سیاست ما تداوم دولت روحانی است

به گزارش سراج24،شصت و پنجمین همایش فصلی و سومین جلسه شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری در دوره جدید با حضور محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در دفتر مرکزی حزب مردم‌سالاری با حضور اعضای شورای مرکزی و روسای ستادهای انتخاباتی حزب مردم‌سالاری در استان‌های سراسر کشور برگزار شد.

در این جلسه دکتر مصطفی کواکبیان ضمن ابراز خرسندی، از حضور دکتر شریعتمداری وی را از نیروهای ارزشمند نظام و دولت خواند و افزود‌:حزب مردم‌سالاری به‌عنوان یک حزب ریشه‌دار که دارای سابقه مشخص و روشنی در میان احزاب اصلاح‌طلب است در همه انتخابات حضور فعال و اثر‌گذار داشته است. حتی در مجلس نهم تنها حزب اصلاح‌طلبی بود که لیست انتخاباتی داد.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت:یکی از توفیقات حزب مردم‌سالاری این است که آقای دکتر روحانی،برای اولین بار در یازدهمین کنگره حزب اعلام کاندیداتوری کرد و حزب مردم‌سالاری از اولین احزاب اصلاح‌طلب بود که از ایشان اعلام حمایت کرد.

به گفته وی در طول این مدت چندین همایش ازجمله همایش ما دل آرامیم در نقطه مقابل ما دلواپسیم برگزار کردیم و همواره در موضع‌گیری‌ها از دولت روحانی حمایت کرده‌ایم هرچند ممکن است گلایه‌هایی هم داشته باشیم که در جای خود باید بحث شود.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست جمهوری اخیر گفت: اولاً حضور و ثبت‌نام من یک تکلیف حزبی بود که در کنگره پانزدهم حزب در اسفندماه 95 از سوی اعضا مصوب شد و شورای نگهبان این‌گونه تشخیص داد که فقط کاندیدای حزبی موتلفه را احراز صلاحدید نماید. البته هدف بنده و حزب مردم‌سالاری از حضور در رقابت‌های انتخاباتی کمک به گفتمان عقلانیت و تدبیر و اصلاحات بود.

کواکبیان در خصوص آمادگی حزب مردم‌سالاری و ستادهای سراسر کشور جهت کمک و همراهی ستاد مرکزی روحانی گفت: سیاست کنونی ما تداوم دولت آقای روحانی است و همه دبیران استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور ما آمادگی لازم جهت همراهی با ستاد آقای روحانی را دارند.

وی با اشاره به اینکه برخی نامزدهای مدعی اصولگرایی دست‌های امثال احمدی‌نژاد را در عوام‌فریبی و بداخلاقی از پشت بسته‌اند بر ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی تأکید کرد و وعده‌های پوشالی برخی کاندیداها و تخریب چهره‌ دولت و ناکارآمد نشان دادن کل نظام را ازجمله روش‌های مخالفان دولت دانست که گاهی بر شاخه نشسته و بن می‌برند.

آرش حبیبی رئیس ستاد انتخاباتی حزب مردم‌سالاری هم گزارشی از روند صدور احکام برای سی‌ویک مسئول ستاد استانی و دویست و هشتادویک مسئول ستاد شهرستانی حزب مردم‌سالاری ارائه داد و افزود‌: حزب مردم‌سالاری بلافاصله پس از اعلام اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت خود را از آقای روحانی اعلام کرد.

وی افزود: باید یادآور شوم که نباید انتخابات پیش رو و شرایط پیروزی آقای روحانی را دست‌کم بگیریم و همه ما باید تلاش مضاعفی در این زمینه داشته باشیم.

محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی ضمن تشکر از میزبانی کواکبیان دبیر کل و اعضای حزب مردم‌سالاری به ذکر خاطره‌ای از تاریخ هشتم شعبان که مصادف با تاریخ شهادت اخوی ایشان در سی سال قبل بود، کواکبیان را هم دوره‌ای برادر شهیدش در دانشگاه امام صادق معرفی کرد و افزود: کواکبیان از چهره‌های سیاسی و فعال جریان اصلاح‌طلبی است که همواره مشی میانه‌روی دارد و در چارچوب اصول و مصالح نظام دلسوزی دارد.

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را بسیار مهم توصیف کرد و افزود: باور کنید که اگر بنده یقین می‌داشتم که رقبای آقای روحانی بهتر و بیشتر می‌توانند به اهداف و آرمان‌های نظام و انقلاب و امید مردم خدمت کنند،امروز در ستادهای آنان حضور می‌یافتم و برای پیروزی‌شان تلاش می‌کردم.

شریعتمداری افزود‌: امروز ما باید ببینیم که دستاوردهای این دولت چه بوده و در سال 92 کشور را در چه شرایطی تحویل گرفته بود. تورم در چه وضعیتی بود،مسائل بهداشتی‌؛ تولید نفت، تراز واردات و صادرات و مهم‌تر از همه امید مردم به کشور و نظام در چه وضعیتی بوده است‌.

وی با مقایسه آمار خدمات دولت تدبیر و امید در زمینه‌های مختلف ازجمله تولید گندم، گازرسانی، برق، راه روستایی و... در سه سال و نیم اخیر افزود‌: در حال حاضر رقبای آقای روحانی همه همت خود را بسیج کرده‌اند که بگویند این دولت نتوانسته کاری انجام دهد و در این زمینه،نه‌تنها برنامه‌ای ارائه نمی‌دهند، بلکه از شیوه‌های پوپولیستی برای فریب مردم استفاده می‌کنند که این حقیقتاً بی‌انصافی است.

شریعتمداری در پایان ضمن تشکر مجدد از حزب مردم‌سالاری و دبیر کل به جهت میزبانی و همراهی با ستاد مرکزی دکتر روحانی خاطرنشان کرد: نباید این فعالیت‌ها را فقط از ستاد آقای روحانی انتظار داشته باشیم، بلکه هر‌کدام از ما باید نقش یک ستاد را برای پیروزی آقای روحانی و تداوم امید برای مردم و کشور ایفا کنیم.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

آیا آمریکا قابل اعتماد است؟

دموکرات‌ها به یک جناح سیاسی کمک خواهند کرد

کامالا هریس؛ رئیس‌جمهور در سایه آمریکا کیست؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha