حاجی‌دلیگانی:

جهانگیری در مناظره بیانیه‌ای که برایش نوشته بودند را قرائت کرد/ اینکه اگر دولت کنونی رأی نیاورد جنگ می‌شود توهین به شعور ملت است

جهانگیری در مناظره بیانیه‌ای که برایش نوشته بودند را قرائت کرد/ اینکه اگر دولت کنونی رأی نیاورد جنگ می‌شود توهین به شعور ملت است

به گزارش سراج24،حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دومین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: در مناظره دیروز آقای روحانی به بیان مطالب خلاف واقع پرداخت و ‌آقای جهانگیری نیز از پاسخ به مسائل مطروحه طفره رفت. 

وی ادامه داد: جهانگیری به جای پاسخگویی در مورد عملکرد دولت یازدهم در 4 سال گذشته در مناظره دیروز مناظره را به کلاس انشاء تبدیل کرد و بیانیه‌ای را که طیف خاصی برای وی نوشته بودند و بنا شده بود تا با کدهایی آدرس‌هایی به برخی از افراد داده شود در سه نوبت قرائت کرد. 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، اظهار داشت: این مناظره‌ها بهترین فرصت برای آقای روحانی و آقای جهانگیری است که گزارش عملکرد خود در 4 سال گذشته را ارائه کنند و به سؤالات در این باره پاسخ دهند اما از آنجایی که این آقایان گزارشی برای ارائه ندارند مرتب سعی دارند مناظره را به حاشیه ببرند تا افکار مردم را از مطالبه‌گری در خصوص 4 سال گذشته دور کنند تا مردم نتوانند پاسخ سؤال خود را به درستی دریافت کنند.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: اینکه آقایان روحانی و جهانگیری می‌گفتند اگر به ما رأی ندهید جنگی به کشور تحمیل خواهد شد و از سوی دیگر می‌گفتند گذشته‌ها تکرار خواهد شد. توهین به شعور ملت است و این ‌آقایان سعی داشتند با بیانات خود شرایطی را به وجود آورند که مردم چاره‌ای جز رأی دادن به آنها نداشته باشند. 

وی افزود: آقایانی که شعار آزادی‌اندیشی سر می‌دهند باید پاسخ دهند که به چه دلیل تا به این حد اصرار دارند که رقیب‌هراسی را ترویج کنند. 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، اظهار داشت: این ‌آقایان با کدهایی که سعی می‌کردند جامعه و به ویژه برخی افراد خاص بدهند از طریق مناظره بدند. که اگر رأی این آقایان به حدی که می‌خواهند نباشد و رأی نیاورند آرامش جامعه را بر هم بزنند. 

حاجی‌دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: از آنجایی که آقایان پاسخ قانع‌کننده‌ای برای سؤالات در مناظره ندارند درصدد تغییر قواعد مناظره و به منظور بر هم خوردن آن هستند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

روایت عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی از نقش جهانگیری در اجرای سند ۲۰۳۰

روحانی: اپیدمی کرونا طولانی خواهد بود

روحانی: انتخاب خلف صالح و جانشین بحق امام(ره) خواب آشفته و پیش‌بینی‌های دشمنان را فرو ریخت

0 نظر

ارسال نظر

capcha