معاون رئیس جمهور در ساری:بیکاری بزرگ‌ترین مشکل کشور است

معاون رئیس جمهور در ساری:بیکاری بزرگ‌ترین مشکل کشور است

به گزارش سراج24،از شهرستان ساری، مجید انصاری صبح امروز در مراسم جشنواره انقلاب  اسلامی نشاط و امید جوانان در سالن سید رسول حسینی ساری، اظهار کرد: جوانان در دوران انقلاب و حماسه سیاسی نظام پیشتاز بودند.

وی بیان کرد: دولت بارها از سفر تاریخی خود و استقبال بی‌نظیر مردم مازندران به‌عنوان سرآغاز تشکیل دولت یاد کردند.

معاون پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور تصریح کرد: مازندران همیشه در طول تاریخ برای ایران و ایرانیان پایگاه عزت، سربلندی و سرافرازی بود.

این مسؤول تصریح کرد: ایران در حال حاضر برای خلق حماسه دیگر آماده می‌شود و مردم صحنه پرشکوه دیگری از مردم سالاری دینی در انتخابات خلق می‌کنند.

انصاری اضافه کرد: مردم با مشارکت خود در انتخابات سال 92 به دولت کمک کردند که سایه تهدید و تحریم از سر مردم ایران برداشته شود.

وی اضافه کرد: دولت به پشتوانه مردمی و پایگاه داخل کشور و با کمک بازوی کشاورزان توانست جشن خودکفایی گندم را برگزار کند.

معاون پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور بیان کرد: سال 92 که دولت را تحویل گرفتیم کشور تنها برای 18 روز ذخیره گندم در کشور داشت و برای رفع نیازمندی‌های کشور بیش از 6 میلیون تن گندم وارد کردیم.

این مسؤول با اعلام اینکه دولت به فرموده رهبر معظم انقلاب طرح اجرای اقتصاد مقاومتی را در دستور کار خود قرار داد، افزود: 14.5 میلیون تن گندم در کشور تولید شد و امسال در لیست کشورهای صادرکننده گندم قرار گرفتیم.

انصاری با بیان اینکه قبل از تحریم جلوی صادرات نفت ما گرفته شده بود، ادامه داد: پس از مذاکرات هسته‌ای میزان صادرات نفت کشور به دو برابر افزایش پیدا کرد.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح طرح ستاره خلیج فارس در روزهای آینده، اظهار کرد: این پروژه تا تأمین اعتبار از سوی دولت به دست جوانان کشور ساخته شد و افتتاح می‌شود و تولید بنزین با آخرین استاندارهای جهانی در برنامه کاری قرار می‌گیرد.

معاون پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه دولت با تکیه بر جوانان، متخصصان و اقتصاددانان داخلی توانست در عرصه اقتصاد و مهار تورم گام بردارد، تصریح کرد: بیکاری مشکل بزرگ کشور است، دولت تلاش کرد که با جذب سرمایه داخلی و خارجی سالیانه بیش از 700 هزار شغل در کشور ایجاد کند و این در حالی است که میانگین ایجاد اشتغال دولت‌های گذشته 14 هزار شغل بود.

این مسؤول گفت: دولت با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و شرکت‌های دانش‌بنیان زمینه رشد اشتغال و کاهش بیکاری را در دستور کار خود قرار داده و ایجاد اشتغال در کشور شتاب بیشتری می‌گیرد.

انصاری یادآور شد: دولت بیش از 2 هزار و 500 شرکت دانش‌بنیان تأسیس کرد و  از ظرفیت علمی جوانان به خوبی استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد: دولت با انرژی برگرفته از حمایت‌های مردمی در طول سه سال گذشته در برابر همه ناداوری‌ها ایستاد.

معاون پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور یادآور شد: دولت تهدیدها را به جان خرید و رئیس جمهور با تیم مذاکره‌کننده سایه تحریم و تهدید را از کشور برداشت.

این مسؤول با اعلام اینکه مردم در انتخابات حضور جدی داشته باشند، گفت: حماسه‌ای با شکوه در انتخابات ریاست جمهوری و شورا برگزار کنیم و هر چه مشارکت مردم بیشتر باشد قدرت و اقتدار دولت در مجامع ملی و بین‌المللی افزایش پیدا می‌کند.

انصاری خطاب به کاندیداها اظهار کرد: کاندیدا و طرفداران آنها نقاط قوت خود را مطرح کنند و روح امید را از جامعه نگیرند.

وی گفت: دولت گام‌های زیادی در زمینه بهداشت، فرهنگ، دانشگاه و تولید برداشته است.

منبع،فارس

اخبار مرتبط

برپایی ایستگاه صلواتی ماسک در ساری

کار خیر به وقت جوانی در رزمایش مومنانه

برگزاری رزمایش کمک مومنانه در ساری

0 نظر

ارسال نظر

capcha