انفجار مهیب در نزدیکی فرودگاه دمشق/ این بار هم پای صهیونیست‌ها در میان است

 انفجار مهیب در نزدیکی فرودگاه دمشق/ این بار هم پای صهیونیست‌ها در میان است

به گزارش سراج24 ، یک منبع میدانی اعلام کرد  صبح امروز صدای انفجار مهیبی در  اطراف پایتخت شنیده شد که گفته می‌شود ناشی از حمله رژیم صهیونیستی به فرودگاه بین‌المللی دمشق بوده است.

این منبع میدانی گفته است دشمن اسرائیلی یکی از انبارهای فرودگاه بین‌المللی دمشق را با پنج راکت که از یک جنگنده خود شلیک کرد، هدف قرار داده است که در پی آن انفجارهای بزرگی رخ داده و ستون‌هایی از دود منطقه مورد هدف را فرا گرفته است.

به گفته این منبع، این حمله تا کنون دست‌کم دو زخمی به جا گذاشته و خسارت‌‌هایی به این مکان وارد کرده است.

با  این حال هنوز هیچ منبع رسمی سوری این مسئله را که انفجار مهیب صبح امروز در اطراف فرودگاه بین المللی دمشق ناشی از حمله هوایی رژیم صهیونیستی بوده، تایید نکرده است،‌ولی پیش از این رژیم صهیونیستی چندین بار اطراف دمشق و مراکز حساس سوریه را در حمایت از گروه‌های تروریستی هدف قرار داده بود.

خبرنگار تسنیم در دمشق گزارش می‌دهد که انفجار به قدری قوی بوده است که صدای آن در جای جای پایتخت به ویژه در جنوب آن شنیده شده است

این انفجار ساعت 03:45 بامداد امروز در سمت شرق فرودگاه دمشق روی داده است و جنگنده‌های ارتش هم در پی این انفجار بر فراز پایتخت به پرواز درآمده‌اند.

خبرنگار تسنیم گزارش داد به نظر می‌رسد ارتش برای انجام  عملیات نظامی در شرق پایتخت علیه گروه‌های تروریستی در اطراف محله جوبر و محله القابون آماده می‌شود.

با وجود این انفجار مهیب، وضعیت فرودگاه بین‌المللی دمشق کاملا عادی بوده و پرواز هواپیماها در این فرودگاه همچون گذشته ادامه دارد.

اخبار مرتبط

بشار اسد: ما با نیروهای ترکیه، عربستان و آمریکا می‌جنگیم

روایت الاخبار از شب داغ جولان اشغالی

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

0 نظر

ارسال نظر

capcha