باهنر در نشست ماهانه جام:

نمایندگان تهران جز چند سخنرانی آثار وجودی در مجلس نداشته‌اند/هیئت اجرایی انتخابات شوراها افراد رای آور را «قربه الی الله» رد کرده است

نمایندگان تهران جز چند سخنرانی آثار وجودی در مجلس نداشته‌اند/هیئت اجرایی انتخابات شوراها افراد رای آور را «قربه الی الله» رد کرده است

به گزارش سراج24،محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین عصر امروز (شنبه) در نشست ماهیانه تشکل متبوعش اظهار داشت: برای انتخابات ریاست جمهوری نیازی به سازمان رای وجود ندارد و تبلیغات مجازی و مناظرات امکان اطلاع از سابقه و رزومه نامزدها برای مردم زیاد است.

وی با بیان اینکه بالای 90%مردم تهران در سال 94 به لیست رای دادند نه افراد گفت: برای مردم این سوال پیش می‌آید که نامزدهای مجلس تهران که در سال 94بصورت لیستی رای آوردند چه کاری کرده اند؛ به نظرم نمایندگان تهران غیر از چند سخنرانی آثار وجودی زیادی در مجلس نداشته اند و شدت لیستی رای دادن در انتخابات شوراها کمتر از انتخابات مجلس سال 94 خواهد بود.

دبیرکل جامعه اسلامی مهنسین بر این باور است که باید به لیستی برسیم که هم کارآمدی و هم امکان جمع آوری رای داشته باشد.

باهنر با شااره به تحکرات انتخاباتی اردوگاه رقیب گفت: اصلاح طلبان دنبال یک لیست هستند ولی هنوز به جمع بندی نرسیده اند و عملکردشان برای لیست بستن "شهردار محور" شده و دنبال شهردار کردن محسن هاشمی و مهر علیزاده هستند.

وی خاطرنشان کرد:‌ متاسفانه برخی بررسی های نامزدهای شورای شهر توسط هیات اجرایی غیر نرمال انجام شده و برخی افراد رای‌آور را قربه الی الله رد کرده است.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسیت تاکید کرد:‌ رسیدگی به صلاحیت‌ها نباید وارد مقوله رقابت شود و اینطور نباشد که عده‌ای از رای آورها را از این طرف رد کنند و عدهای رای آور را از طرف خود تایید کنند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

سیاسی شدن یک سم مهلک برای همه شوراهاست!

فقط مطالبه گر نباشیم

یک عضو شورای شهر تهران با شکایت قالیباف محکوم شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha