روحانی در نشست خبری:

چرخ اقتصاد ما بهتر از سال های پیش در حرکت است/ از امروز به بعد حفظ برجام یکی از مهمترین مسائل اقتصادی و سیاسی است

چرخ اقتصاد ما بهتر از سال های پیش در حرکت است/ از امروز به بعد حفظ برجام یکی از مهمترین مسائل اقتصادی و سیاسی است

به گزارش سراج24،حسن روحانی رئیس جمهور پس از نام نویسی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: شکرگزارم که خدا توفیق داد خودم را در معرض اعتمادایران قرار بدهم ‌و اعلام آمادگی‌کنم بار مسیولیت‌سنگین اجرایی را در صورت قبولی برعهده بگیرم.

وی گفت: هفته آینده شاهد بزرگترین سرمایه گذاری در عسلویه به ارزش 20 میلیارد دلار خواهیم بود.

روحانی تصریح کرد: در سال 92 نجات اقتصاد ایران، احیا اخلاق و تعامل سازنده با جهان بود.

رئیس جمهور ادامه داد: همان‌طور که در سال 92 وعده داده بودیم که چرخ سانتریفیوژها باید بچرخد، امروز مدرن‌ترین سانتریفیوژها یعنی آی آر 8 دارند، می‌چرخند.

روحانی همچنین گفت: وعده داده بودیم چرخ اقتصاد بچرخد که امروز چرخ افتصاد ما از سالهای پیش بهتر در حرکت است و دلیل ان رشد اقتصادی است.
وی افزود: باید سن مدیریت را پایین بیاوریم، در شرایط فعلی مسئله توسعه پایدار و اشتغالزا از الویت های ما در پیشرفت اقتصادی کشور خواهد بود.
روحانی ادامه داد: آمده ام برای اسلام، آزادی بیشتر امنیت گسترده تر و پیشرفت بیشتر؛ در زمینه نجات اقتصاد از رکود تورمی فاصله گرفتیم از رشد منفی ٧ به رشد بالای ٧ رسیدیم و از تورم ٤٠ دوصد به ٧ درصد رسیدیم.
وی تاکید کرد: حفظ برجام یکی از مهمترین مسائل سیاسی داخلی و اقتصادی ملت ایران خواهد بود و هووهایی که بارها به قصد کشتن این فرزند و نوزاد یعنی برجام تصمیم گرفته بودند نمیتوانند سرپرست خوبی برای این فرزند باشند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

رئیس جمهور سابق دفتر کار را به حجت الاسلام رئیسی تحویل داد

خراسان شمالی دومین استان پایبند به مشارکت در انتخابات

صحبت‌های روحانی فرار روبه جلو است

0 نظر

ارسال نظر

capcha