حاجی بابایی:

مردم امید خوبی به جبهه مردمی بسته‌اند/ جلسه 5 نامزد جبهه باید برگزار شود

مردم امید خوبی به جبهه مردمی بسته‌اند/ جلسه 5 نامزد جبهه باید برگزار شود

به گزارش سراج24،حمیدرضا حاجی بابایی نامزد جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، در حاشیه جلسه مشترک با شورای مرکزی جبهه، درباره سازوکار جدید نیروهای انقلاب و لزوم اجماع و وحدت بین نیروهای ارزشی در انتخابات پیش رو اظهار داشت: سازوکار جبهه مردمی براساس وحدت نیروها شکل گرفت و باید بر همین اساس ادامه پیدا کند، ما به موفقیت جبهه فکر می‌کنیم، بنابراین این موفقیت باید براساس روند منطقی و منطبق بر آرا مردم شکل بگیرد و جلو برود.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه شورای مرکزی جبهه مردمی، زحمات بسیاری می‌کشد و ما باید از آنها تشکر و قدردانی کنیم، افزود: اگر این اتفاق‌نظر به وجود بیاید و اجماع شکل بگیرد، باید به آینده انتخابات و جبهه مردمی خوش‌بین بود و از این رو از هر حرکتی که مسیر را با مشکل مواجه می‌کند یا اختلاف ایجاد کرده و وحدت را تحت‌الشعاع قرار دهد، باید کاملاً خودداری کرد.

کاندیدای جبهه مردمی یادآور شد: تا امروز دوستان زحمات بسیاری را متقبل شده‌اند و در مجموع روند را مثبت و خوب تلقی می‌کنیم، مردم نیز امید خوبی به جبهه مردمی بسته‌اند و این امید را باید پشت سر جبهه مردمی نگه داشت، به همین دلیل بنده معتقدم با همکاری و همیاری همه کسانی که در این مسیر هستند، شاهد یک موفقیت و پیروزی خواهیم بود.

وی همچنین تاکید کرد که به خروجی مکانیسم های جبهه کاملا پای بند است.

نامزد جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا برنامه و تیم پیشنهادی خود را به جبهه مردمی معرفی کرده‌اید؟ توضیح داد: تاکنون فکر نمی‌کنم هیچ‌یک از نامزدها تیم معرفی کرده باشند، آنچه مهم است اینکه قرار بر این است در کشور یک تیم کار را انجام دهد که شامل ده‌ها هزار نیرویی هستند که صاحب تجربه و اندیشه و فکر و روحیه جهادی و خدمتگذاری هستند و قطعاً کسی که می‌خواهد موفق شود باید از تیمی استفاده کند که همکاری و همسویی لازم را داشته باشند و در ضمن، دارای قدرت تصمیم‌گیری و حل مشکلات باشد.

حاجی بابایی در پاسخ به این سؤال که آیا شما تا آخر انتخابات در صحنه می‌مانید یا خیر؟ اظهار داشت:‌ این مسئله را آرای مردم مشخص می‌کند و تنها چیزی که اینجا تعیین‌کننده است، آرای مردم است و قرار جبهه مردمی نیز از اول همین بود که براساس آرای مردم تصمیم‌گیری شود، بنابراین اگر آرای مردم مشخص کند 3 نفر باشد، باید براساس بالاترین آرا این اتفاق صورت بگیرد و اگر قرار باشد نامزدها به یک نفر برسد، او نیز باید بالاترین رأی را داشته باشد، بنابراین یک تعریف منطقی از کار وجود دارد و می‌تواند ما را به منزل مقصود برساند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی درباره جلسه مشترک با نامزدهای جبهه مردمی گفت: چنین جلسه‌ای باید برگزار شود و یکی از تصمیمات ویژه در این ارتباط، برگزاری چنین جلسه‌ای است تا این پنج نامزد با یکدیگر همفکری و همراهی لازم را داشته باشند و زمان آن را نیز باید همکاران ما در جبهه مردمی مشخص کنند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

اثر انگشت با استامپ در انتخابات حذف شد

خط حزب‌الله با عنوان «نور علی نور» منتشر شد

تمدن اسلامی با محوریت ایران در حال شکل‌گیری است

0 نظر

ارسال نظر

capcha