جریان مردمی انقلابی «جماران» اعلام موجودیت کرد

جریان مردمی انقلابی «جماران» اعلام موجودیت کرد

به گزارش سراج24 ، جریان مردمی انقلابی فرزندان نسل سوم روح اله با عنوان "جماران" و با شعار " ما 33 میلیون نفر" ، امروز(سه شنبه 15 فروردین) با حضور در حسینیه جماران ، ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل ، اعلام موجودیت کرد.

براساس این گزارش اعضای این تشکل متشکل از 110 تن از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاههای کشور، مدیران اجرایی، فعالان فرهنگی و رسانه ای و ... در قالب هیئت موسس «جماران» گرد هم آمدند تا با تاکید بر کارآمدسازی دولت اسلامی و نظام اجرایی کشور، توجه به برنامه ها و تحول ساختارها درکنار بهره مندی از افراد متخصص و متعهد، آغازگر "جریان مردمی انقلابی رویش های آگاه و نواندیش ایران اسلامی" باشند.

همچنین در این مراسم، پس از قرائت و تصویب مرامنامه و اساسنامه، انتخابات شورای مرکزی "جماران" برگزار شد و 35 نفر به عنوان اعضای شورای مرکزی این مجموعه انتخاب شدند.

گفتنی است تمامی اعضای جماران از نخبگان جوان زیر 40 سال هستند که 60 نفر از ایشان دارای تحصیلات در مقطع دکتری هستند.

براساس این در مرامنامه جماران، این جریان مجموعه‌ای متشکل از جوانان مسلمان، انقلابی، اندیشه‌ورز، باورمند به حکومت جهانی مستضعفین، دغدغه مندِ آرمانهای انقلاب اسلامی و عدالت طلب و حقیقت خواه معرفی شده که با بهره مندی از بالاترین ظرفیت‌های دانشی و تجربی، مومن به آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی و با هدف متعالی تحقق تمدن نوین دینی فعالیت خواهد کرد.

اعضای جماران تاکید کرده اند که این جریان اهل سیاسی کاری، سیاسی بازی، سیاست زدگی، دعواهای قبیله ای و حزبی و مناقشات جناحی قدرت طلبان سیاسی و صاحبان شرکت های سهامی سیاسی نیستند و با اعتراض به وضع موجود اداره کشور، بنا دارند بازوی فکریِ فرهنگی و عقل منفصل نهادهای انقلابی و کارآمد بوده و با ایجاد فضای پُرخروش و پُرجوشش گفتمانی، ظرفیت های موجود و پراکنده جوانان انقلابی را تجمیع، سازماندهی و هم افزا کرده، توانمندی های ایشان را ارتقا داده و با به میدان آوردن جوانان، آنها را آماده نقش پذیری در رسالت ها و ماموریت های انقلاب اسلامی کنند.

اخبار مرتبط

کامالا هریس؛ رئیس‌جمهور در سایه آمریکا کیست؟

قمارباز زیر میز بازی می‌زند؟/ آمریکا در آستانه یک بحران بزرگ‌تر است

دیدگاه شهید رجایی درباره انتخابات آمریکا

0 نظر

ارسال نظر

capcha