آیت‌الله علوی گرگانی:

«بیکاری» جوانان برای خانواده‌ها به«مصیبتی بزرگ‌» تبدیل شده/ مردم در شرایطِ بد اقتصادی به‌سر می‌برند

«بیکاری» جوانان برای خانواده‌ها به«مصیبتی بزرگ‌» تبدیل شده/ مردم در شرایطِ بد اقتصادی به‌سر می‌برند

به گزارش سراج24 ، آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی پیش از ظهر امروز ‌در دیدار ‌با استاندار قم با اشاره به کارهای انجام‌ شده ‌در استان در سال 95 اظهار داشت: کارهایی که در سال گذشته انجام شده اساسی و مفید بوده است.

مرجع تقلید شیعیان با بیان چگونگی کسب رضایت خداوند افزود: آنچه از روایات و احادیث امامان معصوم(ع) به دست ما رسیده همه از جلب رضایت مردم خبر می‌دهد و رضایت خداوند را در گروی رضایت خلق معرفی کرده‌اند.

وی با ابراز تأسف از مشکلات معیشتی مردم خاطرنشان کرد: مردم در شرایط بد اقتصادی به‌سر می‌برند و این زیبنده کشوری که عنوان جمهوری اسلامی را دارد، نیست.

آیت‌الله علوی گرگانی از خدمتکاران و دولت خواست به مسئله بیکاری توجه بیشتری کنند و تأکید کرد: بیکاری جوانان برای خانواده‌ها تبدیل به مصیبتی بزرگ شده  و همه دلسوزان مردم و کشور را نگران کرده است.

وی با توصیه به مسئولان و کسانی که در صدر مسئولیت‌های دولتی هستند، گفت: باید کارها و پروژه‌های نیمه‌تمام را هرچه سریع‌تر به سرانجام  رسانده تا  برای مردم زحمت و دردسر ایجاد نشود.

استاد برجسته حوزه با اشاره به پروژه مترو و میزان پیشرفت آن تصریح کرد: باید مدیران شهری تمام همت خود را برای اتمام این پروژه گذاشته تا هرچه سریع‌تر مردم از آن استفاده کنند و این پروژه غیر از بودجه به همت عالی مدیران احتیاج دارد.

اخبار مرتبط

دغدغه‌مندان اقتصاد در گرگان گرد هم آمدند

اطلاع‌نگاشت متحرک | کجای کار اقتصاد می‌لنگد؟

آیا این گرانی سرسام آور و کمرشکن همچنان ادامه خواهد داشت؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha