الهام غفوری :

سه قسمت از «پایتخت۵» در قبرس فیلمبرداری می‌شود

سه قسمت از «پایتخت۵» در قبرس فیلمبرداری می‌شود

به گزارش سراج24 ، الهام غفوری تهیه کننده سریال «پایتخت» در گفت‌وگو با تسنیم از آغاز تصویربرداری سری پنجم این سریال از 25 فروردین خبر داد و گفت: سفر ما به قبرس به منظور بازبینی لوکیشن بود و تصویربرداری کار از 25 فروردین ماه در این کشور آغاز می شود.

وی درباره علت انتخاب کشور قبرس به عنوان یکی از لوکیشن های اصلی «پایتخت5» بیان کرد: بیشتر به دلیل جاذبه های تصویری، این کشور را انتخاب کرده ایم و حدود سه قسمت از داستان سریال در لوکیشن های این کشور می گذرد.

این تهیه کننده در پاسخ به این که چرا با وجود تاکید بر تمایز بین سریال های «پایتخت» با «علی البدل» مجددا فضایی روستایی برای ساخت سریالی جدید توسط گروه او انتخاب شده است، بیان کرد: حدود دو سالی بود که می خواستیم سریال «علی البدل» را تولید کنیم. همچنین فصل ساخت این سریال به دلیل نوع پوشش بازیگران و سکانس های حرکت در آب اهمیت داشت و در نهایت به دلیل دشواری های ساخت «علی البدل» تصمیم گرفتیم ابتدا «پایتخت 4» را بسازیم.

غفوری با اشاره به گرایش اش به معرفی مناطق بکر و زیبا در سریال های خود ادامه داد: اساسا به کار کردن در لوکیشن های بکر و دست نخورده و فضاهای روستایی علاقه دارم. زیرا زندگی مردم شهر، عمدتا در محیط های آپارتمانی می گذرد و تماشای سریال در این فضاها هم آنقدرها برایشان جذابیت ندارد. می خواستیم خوراک تصویری خوبی را به بینندگان ارائه کنیم.

وی با اشاره به تنوع لوکیشن در سری جدید «پایتخت» نیز خاطر نشان کرد: در «پایتخت 5 » هم لوکیشن های زیادی از شمال تا جنوب کشور و همینطور خارج از ایران را مد نظر داریم. ایران کشوری زیباست و باید این زیبایی ها در سریال ها و فیلم های آن نیز نمود پیدا کند.

اخبار مرتبط

«آهوی پیشونی سفید ۲» در مرحله تدوین

اولین عکس از «مصادره» در آغاز فیلمبرداری

حضور داعشی‌ها در «پایتخت ۵»+ عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha