ساجدی نیا در جمع خبرنگاران:

کاهش 35 درصدی شرارت و تصادفات فوتی در تهران بزرگ/ مورد جدیدی درباره تهدیدات داعش نداشته‌ایم

کاهش 35 درصدی شرارت و تصادفات فوتی در تهران بزرگ/ مورد جدیدی درباره تهدیدات داعش نداشته‌ایم

به گزارش سراج24،سردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهرات بزرگ در حاشیه مراسم تشییع دو تن از شهدای فرماندهی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت‌: دو نفر از همکاران بسیار خوب ما ستوان دوم خدابنده‌لو ستوان دوم طهماسبی در جهت حفظ و امنیت و آرامش مردم در ایام آغاز سال و طرح نوروزی در حین انجام وظیفه به شهادت رسیدند که شهادت این دو بزرگوار را به محضر آقا امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری و مردم عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: ان‌شاءالله مردم عزیز به این امر توجه داشته باشند که فرزندانشان در جهت حفظ آرامش آنها تمام تلاش خود را کرده و حتی از جان خود نیز می‌گذرند تا امنیت پایدار برقرار باشد.

سردار ساجدی‌نیا در خصوص نحوه شهادت این دو نفر گفت:‌در طول ایام نوروزی ایستگاه‌های زیادی در شهر مستقر کرده بودیم؛ همچنین ایستگاه‌های ایست و بازرسی که در یکی از این ایستگاه‌های ایست و بازرسی این دوستان به خودرویی مشکوک شده و به آن ایست می‌دهند و آن توجه نکرده و از فرمان پلیس عبور می‌کنند و همکاران به تعقیب پرداخته و در این حین به شهادت می‌رسند.

وی افزود: دو نفر سرنشین خودروی متواری دستگیر شده‌اند که سابقه‌دار بوده و سابقه بزهکاری و زندان داشته‌اند، تحقیقات لازم در حال انجام است و باید دید که دستگاه‌ قضایی در این زمینه چه تصمیمی می‌گیرد.

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت در خصوص وضعیت تهران بزرگ در طول ایام نوروز اعلام کرد:‌ تمام تلاش پلیس در این بوده تا وضعیت حفظ امنیت پایداری در پایتخت برقرار باشد؛ خوشبختانه با تمام آیت‌مه با ک اهش مواجه بوده‌ایم حتی در سرقت؛ در شرارت‌ها و تصادفات فوتی 35 درصد کاهش داشته‌ایم و در تصادفات جرحی به همین صورت بوده است.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به این سوال که‌آیا حادثه امنیتی دیگری در تهران در ایام نوروز به وقوع پیوسته است یا خیر،‌گفت:‌به غیر از شهادت این دو افسر نیروی انتظامی واقعه خاص دیگری رخ نداده است.

وی در پاسخ به سوال دیگری در مورد تهدیدات داعش اعلام کرد: تا الان مورد جدیدی در خصوص داعش نداشته‌ایم البته آمادگی‌ و پیش‌بینی‌های لازم را داریم و پلیس تمام تلاش خود را در جهت امنیت به کار خواهد گرفت.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

مجید حسینی: خصوصی‌سازی آموزش فقط حجم ‏زیادی رانت ایجاد کرده است

طرح سراسری واکسیناسیون کرونا در مترو تهران

توزیع بیش از ۴۰۱ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان استان تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha