دستجردی:

امروز در مسائل اجرایی کشور احساس خطر جدی می‌کنیم/ جبهه مردمی باید صدای مردم و خون‌های ریخته‌شده باشد

امروز در مسائل اجرایی کشور احساس خطر جدی می‌کنیم/ جبهه مردمی باید صدای مردم و خون‌های ریخته‌شده باشد

به گزارش سراج24،مرضیه وحید دستجردی سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب طی سخنانی اظهار داشت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای بازگشت به ارزش‌ها و مردم تشکیل شد. این جبهه با توجه به مشکلات اساسی، تهدیدات منطقه ای و بین‌المللی، تأکیدات، سفارشات و دغدغه‌های مقام معظم رهبری و هشدارهای مکرر ایشان تشکیل شده است بنابراین تشکیل این جبهه، پیام و پاسخی به دغدغه‌های رهبری و در جهت وحدت جریان انقلابی بود.

 

دستجردی ادامه داد: به اعتقاد پدید آورندگان جبهه مردمی انقلاب اسلامی آنچه که در حال حاضر وجود دارد باید تغییر کند و این تغییر جز با حضور مردم، مشارکت و وحدت نیروهای انقلابی که هر روز به حواشی کشانده می‌شوند امکانپذیر نیست. امروز مشکلات مردم اعم از بیکاری جوانان، رکود در کشور و آسیب‌های شدید اقتصادی را شاهد هستیم که راه‌حلی برای آنها اندیشیده نمی‌شود بر همین اساس باید دست به دست هم دهیم و این مشکلات را در سیستم اجرایی غیر چابک و ناکارآمد با کمک مردم و روحیه انقلابی‌گری حل کنیم.

 

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب افزود: در مسیری که پیش‌رو داریم ما در الزامات رسیدن به وحدت و تبیین نقش گروههای مختلف ارزشی برنامه دوگانه را تعریف کرده ایم، اول اینکه وحدتی بین نیروهای مردمی که معتقد به ارزش‌های انقلاب و حضور مردم هستند ایجاد کنیم و این تشکل برای آینده نیز باقی بماند و رویکرد دیگر اینکه در انتخابات شرکت گسترده‌ای داشته باشیم و کاندیدایی که در نهایت معرفی می شود بتواند مطالبات مردم را به ظهور برساند و اجرایی کند.

 

وی گفت: نظر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی «نه» قاطع به وضع موجود اجرایی کشور است، چرا که سیستم اجرایی کشور در شأن مردم نیست و همتی که برای رفع مشکلات مردم وجود داشته باشد دیده نمی‌شود بر همین اساس ما قطعا برای اصلاح این وضعیت نهایت تلاش خود را خواهیم کرد و این تلاش به این معناست که اگر به کسی آری گفته شد در واقع نه گفتن به وضع موجود است و آری به کسی است که بتواند وضع موجود را اصلاح کند.

 

دستجردی تاکید کرد: در مورد رابطه انقلابی‌گری با حفظ وحدت در میان جریان ارزشی باید گفت در حال حاضر همه تشکل‌های ارزشی و مردمی که معتقد به اهداف جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی هستند اعم از روحانیون، علما و شخصیت‌های برجسته و نمایندگان مجلس تاکنون از این جبهه اعلام حمایت کرده‌اند. همچنین اکثریت کاندیداها موافقت خود را با خط‌مشی جبهه اعلام کرده‌اند.

 

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب تصریح کرد: در رابطه با تفاوت های ساز و کار جدید وحدت با ساز و کارهای گذشته هم باید گفت اولین تفاوتی را که در این جبهه می‌توان لحاظ کرد، این است که اعضای هیئت مؤسس برای خودشان هیچ کیسه‌ای ندوخته‌اند. در روز پنجم اسفند اعضای هیئت مؤسس در معرض انتخاب قرار گرفتند که وارد شورای مرکزی شوند و اعضای هیئت مؤسس خلاف جریانات سابق هیچ‌گونه ادعایی مبنی بر کاندیدا شدن برای انتخابات ریاست‌جمهوری ندارند و مسئله دیگر اینکه هیچ درگیری و اختلافی را شما در این جبهه ملاحظه نمی‌کنید، چرا که ما سعی می‌کنیم چتر مهربانی، دوستی و همزبانی را در این جبهه بگشاییم.

 

وی تاکید کرد: ما در محدوده نیروهای انقلابی و ارزشی کشور نیاز به یک وحدت داشتیم؛ همان‌طور که می‌دانید ما طی سال‌های گذشته در برخی از انتخابات‌های ریاست‌جمهوری دچار اختلافات و تفرقه‌های زیادی شدیم و واقعاً نیاز به یک تشکل که بتواند در کل کشور وحدت را میان نیروهای ارزشی و انقلابی ایجاد کند، داشتیم و اکنون با تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی وحدتی پایدار در کشور میان نیروهای اصولگرا ایجاد شده است.

 

دستجردی اظهار داشت: نکته‌ای که نباید از آن غفلت کرد این است که امروز بیش از همیشه به بودن در صحنه و اتحاد نیاز داریم چرا که می‌بینیم که چه توطئه هایی برای مسلمانان و افرادی که اهل خرد هستند آماده می کنند و مسلمانان را به نام اسلام به جان هم انداختند لذا تاکید بنده این است که همه صاحب این جبهه و انقلاب و ارزش ها هستیم و باید این ارزش ها را حفظ کنیم و در ادامه هم این ارزش ها را به نسل آینده بدهیم.

 

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب یادآور شد: امروز ما نباید ساکت بنشینیم، ما باید صدای مردم و خون هایی که ریخته شده باشیم؛ در صندوق ذخیره فرهنگیان که متعلق به این زحمت کشان است حدود 12 هزار میلیارد تومان معلوم نیست کجاست و حتی دریغ از یک شکایت، لذا باز هم تاکید دارم که ما نباید ساکت باشیم و امروز احساس خطر جدی در مسائل اجرایی کشور می کنیم. ما مسیر را می بینیم که به انحراف می افتد و نباید ساکت بنشینیم؛ جایی که مردم باشند ما پیروزیم اما جایی که با افراد بی تدبیر اداره می شود شکست ها را یکی پس از دیگری می بینیم و جز حرف چیزی برای بهبود نمی بینیم.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

دو نکته‌ای که جریان انقلابی باید مراقبت آن باشد

۸۰ درصد آمریکایی‌ها ترامپ را باعث افزایش تنش‌ نژادی می‌دانند/ بایدن با ۷ درصد پیشتاز است

تحلیلگر آمریکایی: طرح رییس جمهور آمریکا برای اعزام ارتش به شهرها با هدف تعلیق انتخابات نوامبر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha