لیست نهایی تیم ملی ۲۸ اسفند اعلام می‌شود

کی‌روش: مثل همیشه بهترین‌ها را دعوت می‌کنم/ شرایط بازیکنان در حال حاضر مناسب است

کی‌روش: مثل همیشه بهترین‌ها را دعوت می‌کنم/ شرایط بازیکنان در حال حاضر مناسب است

به گزارش سراج24، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش در آستانه بازی‌های تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم‌های قطر و چین و آمادگی بازیکنان و شرایط آنها گفت: در هفته‌های اخیر سیر تکاملی بازیکنان‌مان را مشاهده کرده و سعی بر این شد که حداکثر اطلاعات را  جمع‌آوری و در نهایت تصمیمات لازمه گرفته شود. این یکی از تکالیف متداول کادر ما، از جمله سرمربی تیم ملی است. در واقع پس از بررسی‌های مختلف از سوی کادر فنی به این نتیجه رسیدیم که شرایط بازیکنان در زمان حاضر مناسب است.

وی در ادامه در خصوص لیست اسامی بازیکنان در بازی‌های مقابل قطر و چین عنوان کرد:  مثل همیشه با در نظر گرفتن گزارشاتی که از شرایط بازیکنان و همینطور اطلاعاتی که از باشگاه‌ها در اختیار داریم، بهترین بازیکنانی را که ما به آنها اعتقاد داریم و در شرایط بهتری برای خدمت به تیم ملی فوتبال ایران هستند، دعوت خواهیم کرد. طبق روند همیشگی یک لیست آماده باش را دو هفته قبل از اولین بازی خواهیم داشت و اعلام اسامی نهایی در تاریخ ٢٨ اسفند انجام خواهد شد.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه تیم ملی ایران خود را چگونه آماده این بازی‌ها خواهد کرد، اظهار داشت: برنامه‌ها و پیش‌بینی‌های لازم، طبق خواسته‌های فدراسیون فوتبال ایران در حال پیگیری و انجام است و ما با در نظر گرفتن داشته‌های‌مان بهترین‌ها را خواهیم داشت.

کی‌روش در پاسخ به این سؤال که آیا این دو بازی سرنوشت‌ساز خواهند بود، گفت: مطمئنم که دو بازی ما مقابل قطر و چین نقش به سزایی در مسیر صعود به جام جهانی خواهند داشت، اما نباید فراموش کنیم که تمامی بازی‌ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

0 نظر

ارسال نظر

capcha