حسن عباسی خطاب به طراحان طرح دو فوریتی در مجلس:

آقایان فراکسیون امید بیایید و تحمل هوادارانتان را در دانشگاه‌ها نگاه کنید/ فضا را متشنج می‌کنید چون دستتان در عملکردها خالی است

آقایان فراکسیون امید بیایید و تحمل هوادارانتان را در دانشگاه‌ها نگاه کنید/ فضا را متشنج می‌کنید چون دستتان در عملکردها خالی است

به گزارش سراج24،حسن عباسی در دانشگاه یاسوج و به دعوت بسیج دانشجویی این دانشگاه حضور یافت و در زمینه بزرگی و عظمت حضرت فاطمه زهرا(س) و لزوم درس گرفتن و الگوگیری از آن حضرت سخنانی ایراد کرد.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال با بیان اینکه در زندگی انقلابی حضرت فاطمه زهرا(س) برای همه ما یک نمونه و الگو به شمار می‌رود، افزود: انبیا ویژگی‌هایی داشته‌اند که در وجود هیچ شخص دیگری نبوده است و امروز باید از روش و منش آن‌ها برای بهتر زیستن استفاده کنیم.

رئیس اندیشکده یقین در ادامه گفت: یکی از ویژگی‌های انبیا مصلح بودن آن‌هاست و دوم این که آن‌ها همواره تحول‌گرا و تحول‌خواه بوده‌اند.

عباسی با تأکید بر اینکه انسان تحول‌گرا همیشه از زمان خود جلوتر است افزود: اگر بخواهیم تحول را در بازه زمانی خودمان و با این رویکرد عملیاتی کنیم نمی‌توان نام آن را تحول گذاشت لذا باید آینده را در تحول مد نظر داشت.

وی به سومین ویژگی خاص ائمه اشاره کرد و گفت: انبیا همواره انظار می‌دادند و انسان انقلابی هم باید به رسم و شیوه ائمه هدی انظار بدهد.

عباسی در ادامه اظهارات خود و در حالی که تنها در خصوص ویژگی‌های حضرت زهرا(س) با دانشجویان سخن می‌گفت با جنجال عده‌ای روبرو شد که اجازه نمی‌دادند دنباله بحث ادامه پیدا کند.

وی افزود: به حرمت فاطمه زهرا(س) بحث خود را در این زمینه آغاز کردم اما اگر کسانی به دنبال ایجاد پارازیت در نشست هستند قطعا با ارائه آمار جواب آن‌ها را خواهم داد.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال در ادامه افزود: اما روی سخن با کسانی است که در مجلس طرحی را در خصوص تأمین امنیت برنامه‌ها ارائه داده‌اند لذا باید بیایند و ببینند که آستانه تحمل هواداران خودشان در دانشگاه‌ها چه اندازه است.

رئیس اندیشکده یقین افزود: این آقایان باید بدانند کسانی با این طرح دچار مشکل می‌شوند که از هواداران خود آن‌ها هستند و امروز کسانی که دستشان در ارائه عملکرد به مردم خالی است و نمی‌توانند به مردم جواب بدهند، جلسات را به هم می‌ریزند.

عباسی خاطرنشان کرد: این‌ها چنان ضعیف عمل کردند که هنوز که هنوز است برای فرار از کم‌کاری خود مشکلات را به گردن احمدی‌نژاد می‌اندازند.

وی اهل تشنج را جریان سیاسی حاکم بر دولت دانست و گفت: از همه افرادی که این‌جا هستند عذرخواهی می‌کنم که این آقایان چنین شرایطی را به وجود می‌آورند.

رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه در سه ماه گذشته جو عجیبی در دانشگاه‌ها می‌بینیم افزود: کسانی که دستشان خالی است جو و فضا را به هم می‌ریزند که موضوعی بسیار بد و نگران کننده است.

وی گفت: این‌ها کسانی هستند که کارنامه دولت را ضعیف می‌بینند و به هین علت حرکت چماق‌داری و پرخاشگری برای بر هم زدن جلسات از سوی آن‌ها دیده می‌شود.

عباسی با بیان اینکه مطمئنم و خاطرجمع باشید کسی که ضرر می‌کند خود شما هستید، خطاب به حاضران در سالن و با ابراز تأسف از چنین حرکتی گفت: دوستان اصلاح‌طلب را مشاهده کنید که چه می‌کنند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

مسئولین فعلی هیچ شناختی از اینترنت ملی ندارند

فیلم| بررسی عملکرد عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق

فیلم| روحانی باید پاسخگو باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha