علوی :

گزارش‌ اولیه علت دقیق حادثه «پلاسکو» تهیه شد

گزارش‌ اولیه علت دقیق حادثه «پلاسکو» تهیه شد

به گزارش سراج24، سیداحسن علوی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دستور یک ماهه رئیس مجلس به کمیسیون عمران برای بررسی علت دقیق حادثه پلاسکو، اظهار داشت: کمیسیون عمران در این باره نشست‌های مختلفی را با مسئولان مربوطه برگزار کرده است.

وی ادامه داد: در جریان بررسی این گزارش، مکاتباتی با مسئولان ذیربط صورت گرفت و اسناد و مدارکی نیز به کمیسیون واصل شد تا اعضا بتوانند بررسی دقیق‌تری نسبت به علت دقیق وقوع حادثه ساختمان پلاسکو داشته باشند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه اکنون گزارش‌های اولیه علت دقیق وقوع حادثه پلاسکو تهیه شده است، تصریح کرد: به دلیل بررسی لایحه بودجه 96 در صحن علنی مجلس،‌ پس از بررسی بودجه، گزارش نهایی کمیسیون عمران درباره علت حادثه ساختمان پلاسکو در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.

علوی با اشاره به گزارش نهایی کمیسیون عمران مجلس درباره ساختمان پلاسکو، گفت: مقصربودن یا نبودن و همچنین میزان تقصیر و کوتاهی دستگاه‌های مسئول در این گزارش به طور شفاف به اطلاع مردم و نمایندگان می‌رسد.

عضو کمیسیون عمران مجلس در پایان خاطرنشان کرد: عملکرد سازمان مدیریت بحران کشور و سازمان مدیریت شهر تهران در بخش‌های مختلف به‌ ویژه در موضوع امداد، نجات و آواربرداری در این گزارش مفصل بررسی و گزارش می‌شود.

اخبار مرتبط

قوانین حجاب را چه کسانی و چگونه وضع می‌کنند؟

کمک های مومنانه زمینه ساز محکم تر شدن برادری ها در جامعه می شود

خدمت وظیفه ماست

0 نظر

ارسال نظر

capcha