رئیس مجلس کره در کنفرانس انتفاضه:

صهیونیست‌ها بدون قید و شرط خاک فلسطین را ترک کنند

صهیونیست‌ها بدون قید و شرط خاک فلسطین را ترک کنند

به گزارش سراج24 ، رئیس مجلس خلق کره شمالی بعدازظهر امروز در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، با بیان اینکه مبارزان فلسطین تاکنون تلاش‌های زیادی برای آزادی انجام داده اند خاطرنشان کرد: رهبران ما در کره شمالی به ما آموخته‌اند که مساله فلسطین، مسئله مرگ و زندگی است؛ آنها مبارزات بحقی را علیه صهیونیست دنبال کرده اند.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها به دنبال مشروعیت دادن به شهرک‌ سازی‌های خود هستند گفت: آنها باعث مرگ بسیاری از بی‌گناهان شده‌اند، لذا مسئله فلسطین همچنان باقی است و آینده خاورمیانه در یک غبار قرار دارد، اما در نهایت پیروزی برای ملت فلسطین است.

این میهمان خارجی ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین تصریح کرد: موافقت‌نامه‌های اخیر دیپیماتیک فلسطین در سازمان ملل، یک بار دیگر ثابت کرد که با اتحاد می‌توان شأن و احترام ملی خود را حفظ کرد.

رئیس مجلس خلق کره شمالی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی باید بدون هیچ گونه قید و شرطی سرزمین فلسطین را ترک کند و شهرک‌سازی‌ها را متوقف کرده و به کشتار مردم خاتمه دهد.

وی دامه داد: برای استقرار ثبات در خاورمیانه نیز باید از مداخله آمریکا جلوگیری کنیم و همه ملتها باید راه حلی برای مسئله فلسطین بر اساس خواسته مردم این کشور پیدا کنند و این تلاش‌ها نیز باید براساس یک اقدام مشترک صورت گیرد.

رئیس مجلس خلق کره شمالی با بیان اینکه آمریکا به دنبال فشار بر جمهوری خلق کره است، خاطرنشان کرد: کره نیز به دنبال افزایش قدرت هسته‌ای و دفاعی خود برای مقابله با امپریالیسم آمریکاست؛ آنها توانمندی دفاعی ما را خطرناک جلوه می‌دهند و به همین دلیل تحریم‌هایی را علیه ما وضع کرده‌اند.

این مقام خارجی حاضر در کنفرانس حمایت از انتفاضه در پایان تأکید کرد: جمهوری خلق کره در آینده نیز با ایران و فلسطین اتحاد و همبستگی خواهد داشت تا با تعامل بیشتر در برابر تهاجم بیگانگان مقابله کنند.
 

اخبار مرتبط

شرارت و حماقت ۳ گاو و انتفاضه چهارم

ایوانکا ترامپ: برای آینده ائتلاف دعا می‌کنیم

آغاز مراسم مقدماتی انتقال سفارت به قدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha