9+5 ستاره در اردوی قهرمان عربستان

پرسپولیس در جدال با تیم مخوف!

پرسپولیس در جدال با تیم مخوف!

به گزارش سراج24،در شرایطی که پرسپولیس در آخرین اردوی تیم ملی، اکثریت ملی‌پوشان فوتبال ایران را در اختیار داشته است، الهلال نیز در وضعیتی مشابه با قرمزپوشان است و ۹ بازیکن ملی دارد. با این تفاوت که آنها از چهار ستاره گرانقیمت خارجی نیز بهره می‌برند.  به نقل از پیروزی‌دیلی در این مطلب نگاهی کامل به این تیم ترسناک عربستانی انداخته‌ایم.

 

 9 بازیکن ملی:


 9 بازیکن الهلال در یک سال اخیر به تیم ملی این کشور دعوت شده‌اند. 7 نفر آنها در اردوی اخیر این تیم حضور داشته‌اند و یک نفر به علت مصدومیت اردوی این تیم را از دست داده است. معروف‌ترین چهره ملی پوش الهلال، اوسامه هوساوی است. کاپیتان تیم ملی عربستان، 121 بار برای این تیم به میدان رفته است و در 32 سالگی از مهم‌ترین بازیکنان این تیم به حساب می‌رود. یاسر الشهرانی، محمد البریک، نواف العابد، سلمان الفرج، عبد الملک الخیبری، عبد المجید الرویلی، عبدالله الزوری، محمد جحفلی دیگر بازیکنانی هستند که سابقه دعوت به تیم ملی عربستان در یک سال اخیر را داشته‌اند. 

 

 بازیکنان خارجی؛ از هافبک سابق پورتو تا مهاجم 5 میلیون یورویی 

 

 کارلوس ادواردو؛ 


هافبک 27 ساله برزیلی که سابقه بازی در لیگ پرتغال و فرانسه را داشته است. سایت ترانسفر مارکت ارزش این بازیکن را 4.3 میلیون یورو (17.6 میلیارد تومان) تخمین زده است. وی سابقه بازی در فلومینزه، پورتو و نیس را داشته و در پست هافبک هجومی بازی می‌کند. 

 

 نیکولاس میلیسی؛ 


هافبک دفاعی 24 ساله و راست پای اوروگوئه‌ای، در تابستان گذشته به الهلال پیوست. ترانسفرمارکت ارزش وی را 400 هزار یورو تخمین زده، (1.6 میلیارد تومان)، وی سابقه بازی در اتلتیکو پاراننزه برزیل و دانوبیا اوروگوئه را در پرونده خود دارد. 

 

 لئوناردو بوناتینی؛ 


مهاجم 22 ساله برزیلی در تابستان به الهلال پیوست. لئو با 185 سانتی متر قد، ارزشی معادل 3.5 میلیون یورو (14.3 میلیارد تومان دارد). وی در تیم زیر 17 سال برزیل به میدان رفته و در12 بازی، 5 گل به ثمر رسانده. این مهاجم خطرناک در فصل جاری عربستان نیز در 18 بازی 11 بار موفق به گلزنی شده و در رده سوم گلزنان برتر عربستان قرار دارد. وی فصل گذشته در تیم اشتوریل پرتغال، 17 گل به ثمر رساند تا چهارمین مهاجم گلزن لیگ پرتغال در فصل 2015-16 لقب بگیرد. 


بوناتینی سابقه بازی در گویاس، کروزیرو و تیم جوانان یوونتوس را در کارنامه دارد و الهلال برای خرید وی از اشتوریل 5 میلیون دلار (بالغ بر 20 میلیارد تومان) به تیم پرتغالی پرداخت کرده است. 

 

عمر خربین؛ 


مهاجم 23 ساله اهل سوریه اخیرا به الهلال پیوسته است. وی در 29 بازی ملی برای تیم ملی سوریه به میدان رفته و 13 بار موفق به گلزنی شده است. وی که بیشتر در نقش وینگر ظاهر می‌شود ماه گذشته با قراردادی قرضی از الظفره امارات به الهلال پیوست. خربین در لیگ امارات در 14 بازی 8 بار موفق به گلزنی شده و در 4 بازی لیگ برای الهلال، 2 بار گل زده است.


منبع:ورزش3

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha