نماینده مردم بیرجند در مجلس:

بهترین رمز وحدت و آشتی پیروی از ولایت فقیه است/ مردم با نگاه خاص حرکات مشکوک و مورد حمایت دشمنان را دنبال می‌کنند

بهترین رمز وحدت و آشتی پیروی از ولایت فقیه است/ مردم با نگاه خاص حرکات مشکوک و مورد حمایت دشمنان را دنبال می‌کنند

به گزارش سراج24،حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی اظهار داشت: آشتی ملی در کشور ایران که بین مردم آن اتحاد و انسجام وجود دارد موضوعیت ندارد.

وی با بیان اینکه امروز موضوع آشتی ملی توسط کسانی مطرح می‌شود که بیشترین اختلافات را می‌خواستند در بین مردم در فتنه 88 ایجاد کنند، یادآور شد: در واقع این موضوع توسط بزرگترین حامیان اختلافات مطرح شده، کسانی که با ایجاد اختلاف در انتخابات ایران مورد تشویق نخست‌ وزیر اسرائیل، نخست وزیر انگلیس و رئیس جمهور وقت آمریکا قرار گرفتند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر دشمن به فکر آشتی ملی بود در فتنه 88 تمام نهادهای کشور را زیر سؤال نمی‌برد و امروز بزرگترین حامیان اختلاف سخن از آشتی ملی می‌زنند که این یکی از تناقضات بزرگ تاریخ معاصر است.

عبادی با بیان اینکه کسی که همیشه سخن از وحدت زده کسی جز مقام معظم رهبری نبوده است، افزود: کسانی که امروز صحبت از آشتی ملی سر می‌دهند همان دشمنان فتنه 88 هستند که باید پرسید اگر دلسوز مردم بوده چرا در آن زمان صحبتی از وحدت و عدم درگیری مطرح نکردند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وقتی مسؤولان کاخ سفید از این افراد حمایت می‌کنند مردم بیشتر به نیت شوم آنها مشکوک می‌شوند.

آقایان گرفتار سیاست‌بازی‌هایی شده‌اند که مورد حمایت آمریکاست

عبادی با بیان اینکه بهترین رمز وحدت و آشتی پیروی از ولایت فقیه است، گفت: افرادی که اکنون حرف از آشتی ملی می‌زنند در جریان فتنه 88 باید اقداماتی که به مقدسات مردم توهین می‌کرد را محکوم می‌کردند.

وی ادامه داد: آقایان به جای اینکه عملکرد خود را اصلاح و توبه کنند و از ملت متحد ایران عذرخواهی نمایند گرفتار سیاست‌بازی‌هایی شده‌اند که مورد حمایت کاخ سفید است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم ایران بصیرت زیادی دارند، خاطرنشان کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌‌ماه امسال نشان از این بصیرت و آگاهی ملت ایران است.

عبادی گفت: مردم با نگاه خاصی حرکات مشکوک و به ویژه مورد حمایت دشمنان را دنبال می‌کنند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

تبعیت از ولایت، رمز موفقیت سردار سلیمانی

۹ دی روز تجلی ایستادگی به پای آرمان‌های انقلاب اسلامی بود

وحدت‌شکنی هدف اصلی براندازها

0 نظر

ارسال نظر

capcha