فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد

هلاکت ۱۳ تروریست توسط ماموران انتظامی در سیستان و بلوچستان/ امنیت مطلوب در نقطه صفر مرزی کشور

هلاکت ۱۳ تروریست توسط ماموران انتظامی در سیستان و بلوچستان/ امنیت مطلوب در نقطه صفر مرزی کشور

به گزارش سراج24 ، سردار حسین رحیمی پیش از ظهر امروز در یادواره "سرداران و 250 شهید شمال سیستان و بلوچستان" که با حضور و خانواده معظم شهدا، مسئولان استانی و محلی و جمعی از مردم منطقه سیستان در زابل برگزار شد، اظهار داشت: آرامش و امنیتی امروز سیستان و بلوچستان و دیگر نقاط کشور و همچنین اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی بی‌شک به برکت خون شهدا محقق شده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌دنبال بر‌‌هم زدن نظم و امنیت ایران اسلامی هستند اما به یاری خداوند، در پی تلاش شبانه‌روزی نیروهای امنیتی و همکاری همه‌جانبه مردمی هرگز موفق نمی‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: ما به خود افتخار می‌کنیم و خدا را شاکریم که توفیق خدمت در لباسی داریم که دلاورانی در این لباس به ویژه در خطه سیستان و بلوچستان با رشادت و پایمردی مظلومانه به شهادت رسیده‌اند.

سردار رحیمی افزود: در دوران دفاع مقدس بسیجیان، پاسداران و ارتشیان از کشور دفاع می‌کردند و در همان زمان براساس فرمان امام(ره)، ماموران نیروی انتظامی در خطه سیستان که به فرموده رهبر انقلاب تنگه احد جمهوری اسلامی است، از کشور دفاع کرده و امروز نیز ناجا در این منطقه از کیان کشور حفاظت می‌کند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ما در نیروی انتظامی در حال مقابله با دشمنانی هستیم که مشخصه خاصی ندارند و تلاش می‌کنند امنیت و آرامش مردم را به خطر بیندازند و آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و ملت را که برای آن‌ها هزاران شهید تقدیم کردیم، هدف قرار داده‌اند.

وی با اشاره به امنیت مطلوب در نقطه صفر مرزی کشور، گفت: دشمنان در پشت مرزهای ما با صرف هزینه‌های بسیار، تلاش می‌کنند که به امنیت ما خلل وارد کنند، ولی نیروی انتظامی تا پای جان برای مقابله با این دشمنان ایستاده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از ابتدای انقلاب اسلامی بیش از 13 هزار شهید برای تامین امنیت تقدیم انقلاب کرده است، گفت‌: خانواده‌های شهدا به خود ببالند امنیتی که به برکت خون شهدا وجود دارد، زمینه‌ساز قدرت برای مردان دیپلماسی ما در عرصه بین‌المللی است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری 13 تروریست توسط جان برکفان نیروی انتظامی استان به هلاکت رسیده‌اند، تصریح کرد: ما سربازی ولایت، تحت فرمان امام خامنه‌ای را توفیق الهی برای خود می‌دانیم و با اقتدار تمام در این خطه از کشور با عزت ایستاده‌ایم و با مخلان نظم و امنیت و دشمنان مقابله می‌کنیم.

سردار رحیمی کشف بالغ بر 110 تن مواد مخدر و برخورد توام با اقتدار با مجرمان و کشف بیش از 93 درصد جرائم را بخشی از اقدامات نیروی انتظامی در سال جاری عنوان کرد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی برای تامین امنیت مردم از نقطه صفر مرزی تا قلب شهرها در کنار مردم است، گفت: ما با برنامه‌ریزی دقیق و بهره‌گیری از توانمندی‌های فرزندان وطن از حریم اسلام با قدرت دفاع می‌کنیم.

اخبار مرتبط

منع تردد شبانه در سراسر کشور لغو شد

حذف نرم افزارهای جعلی ۸ بانک ایرانی از گوگل پلی/ هشدار پلیس به بانک‌ها

هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری مجرمان به بهانه حراج‌های پاییزی

0 نظر

ارسال نظر

capcha