با صدور بیانیه‌های جداگانه‌ای

دعوت احزاب کشور از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت احزاب کشور از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش سراج24 ، همزمان با فرارسیدن 22 بهمن و آغاز سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، احزاب و گروه‌های سیاسی کشور با صدور بیانیه‌های جداگانه‌ای از آحاد مردم برای شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

خانه احزاب ایران: حفظ و تقویت روحیه "انقلابی‌گری" نسخه کارآمد ملت ایران در استمرار انقلاب اسلامی

در بخشی از بیانیه خانه احزاب ایران آمده است: انقلاب اسلامی با عزم، ایمان و نیروی انقلابی ملت ایران حول ولایت و رهبری امام‌خمینی(ره) در 22 بهمن 57 طومار رژیم شاهنشاهی را در هم پیچید و تأسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای دست یابی به اهداف و آرمان‌های متعالی خود رقم زد.

این بیانیه "حفظ و تقویت روحیه انقلابی‌گری" را نسخه کارآمد ملت ایران در استمرار انقلاب اسلامی و پیگیری آرمان‌ها و اهداف بلند آن قلمداد و تأکید کرده است: انقلاب اسلامی و گفتمان آن دارای ظرفیت و استعداد پاسخگویی به چالش‌ها و معضلات تاریخ معاصر به ویژه رفتارهای خصومت‌آمیز دولتمردان آمریکایی و عملکرد متضاد با حقوق بین‌المللی رئیس جمهور جدید آمریکا بوده و فلسفه تأکید مکرر مقام معظم رهبری در تبیین ابعاد انقلابی‌گری در شرایط فعلی و غیرقابل اعتمادبودن دولتمردان آمریکا، کمک به فهم درست و منطقی انقلاب اسلامی و لزوم هوشیاری و حفظ آمادگی در برابر توطئه‌های دشمنان است.

جامعه اسلامی مهندسین: ملت ایران از تهدید و تحریم نمی‌هراسد

در بخشی از بیانیه جامعه اسلامی مهندسین آمده است: جامعه اسلامی مهندسین ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به مردم ایران و همه آزادگان جهان، از عموم ملت ایران برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل عظیم الشان (ره) و شهدای گران‌قدر و پیمانی دوباره با رهبر معظم انقلاب اسلامی و نمایش عزم و غرور ایرانیان به جهان، دعوت به عمل می‌آورد.

حزب مؤتلفه اسلامی: مردم با حضور باشکوه در 22 بهمن پاسخ محکمی به یاوه‌گویی ترامپ می‌دهند

در بخشی از بیانیه این حزب آمده است: حزب مؤتلفه اسلامی با دعوت برای به نمایش گذاشتن با شکوه‌تر قدرت مردمی انقلاب اسلامی در برابر تهدیدات از سر استیصال آمریکا و انگلیس، با حضور پرشور اعضایش در سراسر کشور در کنار قاطبه مردم سرافراز این مرز و بوم، در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهد کرد.

بیانیه جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی

در بخشی از این بیانیه آمده است: فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، فرصتی است تا دستاوردهای این انقلاب بزرگ مورد ارزیابی قرار گیرد. انقلابی که بدون اغراق می‌توان بزرگ‌ترین پدیده قرن از آن یاد کرد.فرهنگ ایثار و شهادت باعث پیروزی های مستمر در انقلاب و خصوصا دوران دفاع مقدس شد و رزمندگان اسلام با روحیه ای شهادت طلبانه با ایثار جان خود در جنگ علیه دشمن پیروز شدند.مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی، احیاء اسلام ناب محمدی (ص) و فرهنگ ایثار و شهادت است.

بیانیه جامعه اسلامی کارمندان کشور

"جامعه اسلامی کارمندان با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به مردم ایران و آزادگان جهان از عموم ملت ایران بویژه کارمندان برای حضور گسترده و با شکوه در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور و میثاق مجدد با آرمانهای امام راحل (ره) و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب دعوت به عمل می آورد."

بیانیه حزب مردم‌سالاری

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: در حالی سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، به رهبری حضرت امام خمینی(ره) را گرامی می‌داریم که در سی و نهمین بهار آزادی، جای آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، بزرگ‌ مرد تدبیر و عقلانیتی، یار دیرین امام و رهبری و مبارز ثابت‌ قدم انقلاب اسلامی که نقش مهمی در به ثمر نشستن نهال انقلاب اسلامی داشت، خالی است.

بیانیه جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان

اعضای جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران که از سال اعلام موجودیت قانونی خود در مجلس پنجم همواره در کنار مردم عزیز بوده و خواهند بود، ضمن تبریک دهه فجر و نثار خالص‌ترین درودها به ارواح طیبه شهیدان انقلاب اسلامی و روح پرفتوح بنیان‌گذار انقلاب سترگ الهی از همه ملت سرافراز ایران اسلامی جهت مشارکت پرشور و فعالانه در 22 بهمن ماه 95 دعوت می‌کنیم.

بیانیه حزب ندای ایرانیان

"22 بهمن پایانی شد بر قرن‌ها نظام پادشاهی، بر سرسپردگی به قدرت‌ها، بر خودکامگی، ظلم و سیاهی؛ و آغازی شد بر حکومت مردم بر سرنوشت خویش، این حماسه بزرگ بر آمده از هویت ایرانی و اسلامی ماست؛ بر آمده از تمدنی بزرگ به قدمت تاریخ با داستان‌ها و افسانه‌های حماسی سرشار از بزرگی و آزادگی؛ و بر آمده از آیینی الهی به سرخی عاشورا و سبزی انتظار 22 بهمن روز بزرگ پیروزی ما ملت ایران است."

بیانیه حزب اعتمادملی

حزب اعتمادملی ضمن گرامیداشت دلاوری و ایثار آتش‌نشانان جان برکف و تمنای مغفرت برای شهیدان‌شان از درگاه خداوند بزرگ، از ملت آگاه و بزرگ ایران انتظار می‌رود با حضور در راهپیمایی این روز بزرگ، پاسدار ارزش‌های انقلاب و راه امام باشند.

بیانیه حزب مردمی اصلاحات

در بخشی از این بیانیه آمده است: پیروزی انقلاب اسلامی تحت رهبری امام خمینی (ره) و در ادامه هدایت‌های حکیمانه حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله‌العالی) منشأ تحولات عظیم و تاریخ ساز در منطقه و جهان شده است.

بیانیه حزب همبستگی ایران اسلامی

حزب همبستگی در بیانیه خود تصریح داشته که بی‌تردید گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن ماه نه تنها تجدید میثاق با آرمان‌های الهی و مترقی انقلاب اسلامی و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب، بلکه استمرار فریاد آزادیخواهی، حق طلبی،عدالت ، عزت و توسعه و پیام استقامت و ایستادگی بر ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی تا پای جان و نوای صلح و دوستی عزتمندانه برای همه جهانیان در پرتو وحدت ، همدلی و همبستگی همه آحاد جامعه است.

اخبار مرتبط

فیلم| من واسه آزادی و راحتیم اومدم!

فیلم| تایم لپس راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن

راهپیمایی پر شور مردم تهران در 22 بهمن

0 نظر

ارسال نظر

capcha