مدیرعامل مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا:

اعزام ۶۰ مددجوی سرطانی و صعب‌العلاج به عتبات عالیات/ به دنبال معنویت‌درمانی در کنار درمان هستیم

اعزام ۶۰ مددجوی سرطانی و صعب‌العلاج به عتبات عالیات/ به دنبال معنویت‌درمانی در کنار درمان هستیم

به گزارش سراج24،نصر‌الله فتحیان در نشست خبری با اصحاب رسانه در توضیح اعزام 60 مددجوی سرطانی و صعب‌العلاج به عتبات عالیات گفت: همه هزینه‌های این کار توسط خیرین تأمین شده است.

وی افزود: این کارها در صبح جمعه 22 بهمن همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز ایام فاطمیه اول به سفر معنوی عتبات عالیات اعزام می‌شوند ضمن اینکه این سفر به مدت یک هفته با هواپیما انجام خواهد شد.

مدیرعامل مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا تصریح کرد:‌ تمامی مددجویان اعزامی به عتبات عالیات در طرح ویژه «به جایم زیارت کن» مراحل شیمی‌درمانی خود را طی کردند ضمن اینکه هر بیمار هم یک همراه با خود در این کاروان دارد و تیم پزشکی هم نظارت 24 ساعته بر بیماران اعمال می‌کند.

فتحیان با بیان اینکه در 25 استان مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا دفتر دارد، گفت:‌ تلاش داریم تا در آینده نزدیک در استان‌های مرکزی، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان شمالی، ایلام، قزوین و اردبیل دفتر تأسیس خواهد کرد.

وی تصریح کرد: حداقل بین 30 تا 40 درصد بیماران حاضر در این کاروان جواب مناسبی را از مراحل درمان خود دریافت کرده‌اند.

مدیرعامل مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا خاطرنشان کرد: معقتدیم بحث معنویت و شفاعت از سوی خداوند و ائمه معصومین می‌تواند به بیماران صعب‌العلاج و سرطانی کمک کند.

فتحیان گفت: ضمن ارائه خدمات دارویی و پزشکی توجه خاصی به معنویت درمانی و توسل و ذکر که توصیه ائمه،  علما و بزرگان دین است، داریم.

وی افزود: تلاش داریم تا اعزام این کاروان‌ها را به عتبات عالیات استمرار دهیم.

مدیرعامل مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا بیان داشت: شفافیت مالی در تمامی فعالیت‌ها و اقدامات، خلاقیت و ابتکار در کارها، پایداری و استمرار سه مؤلفه اصلی مطلوب مؤسسه خیریه است.

فتحیان اظهار داشت: «به جایم زیارت کن» طرح اختصاصی و ابتکاری مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا است. 

وی گفت:‌تا پایان برنامه 5 ساله اول (90-94) مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا بنا داشتیم تا 15 هزار نفر را تحت پوشش قرار دهیم اما با توسعه فعالیت‌های خود توانستیم این میزان را به 25 هزار نفر برسانیم اما در نظر داریم تا این میزان در برنامه 5 ساله دوم به 50 هزار نفر افزایش دهیم.

مدیرعامل مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا در خصوص نحوه معرفی بیماران سرطانی و صعب‌العلاج به این مؤسسه تصریح کرد: این بیماران از طریق مددکاری بیمارستان‌ها، مساجد، پزشکان مورد اعتماد مؤسسه و همچنین مراجعه مستقیم به مؤسسه معرفی می‌شوند.

فتحیان افزود: رابطه مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا با بیماران سرطانی و صعب‌العلاج به صورت پرداخت مستقیم پول به بیماران نیست و ما می‌کوشیم که به آنها خدمات ارائه کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: 8800 خیر و حامی هم‌اکنون پشتیبان موسسه خیریه امدادگران عاشورا هستند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

آی آدم‌ها که در ساحل نشسته شاد و خندانید!/ مرگ در یک قدمی خواهر و برادر کرمانشاهی

بیمه ۲۵۰۰ قلم داروی بیماران صعب العلاج

کمک ۷میلیارد ریالی مرتضوی به موسسه خیریه ای که وجود ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha